ПОЗОРИШТА БЕОГРАД: РЕПЕРТОАР ПРЕДСТАВА

Позоришни репертоар представа у Београду

ПОН 24 ЈАН
УТО 25 ЈАН
СРЕ 26 ЈАН
ЧЕТ 27 ЈАН
ПЕТ 28 ЈАН
СУБ 29 ЈАН
НЕД 30 ЈАН
Академија 28
Вечерња сцена
Каква ти је жена, такав ти је живот
20:00 
Драган Маринковић Маца
Вечерња сцена
Прича се по граду
20:00 
Олга Одановић
Дубравка Мијатовић
Сена Ђоровић
Вечерња сцена
Идеална половина
20:00 
Милан Калинић
Олга Одановић
Вучић Перовић
Вечерња сцена
Шта ме снађе
20:00 
Анђелка Прпић
Атеље 212
Сцена Мира Траиловић
Лажљивица
19:30 
Горица Поповић
Јелисавета Сека Саблић
Сцена Мира Траиловић
Режим љубави
19:30 
Софија Јуричан
Милош Тимотијевић
Александра Јанковић
Сцена Мира Траиловић
64
19:30 
Хана Селимовић
Милош Тимотијевић
Јелена Ђокић
Сцена Мира Траиловић
Дабогда те мајка родила
19:30 
Светлана Бојковић
Феђа Стојановић
Марта Береш
Сцена Мира Траиловић
Љубавно писмо
19:30 
Миодраг Крстовић
Татјана Бошковић
Дубравка Мијатовић
Сцена Мира Траиловић
Кафа и цигарете - поздрав из Београда
19:30 
Милица Михајловић
Небојша Илић
Тихомир Станић
Битеф Театар
Body confessions
20:00 
Супротно
20:00 
Иван Петернељ
Јања Мајзељ
Примож Безјак
Игра
20:00 
Маруша Облак
Сара Дирнбек
Примож Безјак
Звездара театар позориште
Сцена Бата Стојковић
Љубав у Савамали
19:30 
Никола Шурбановић
Лена Богдановић
Милан Васић
Сцена Бата Стојковић
Осама - Касаба у Њујорку
19:30 
Амар Ћоровић
Исидора Симијоновић
Бранко Јанковић
Сцена Бата Стојковић
Воз
19:30 
Војислав Брајовић
Сергеј Трифуновић
Сцена Бата Стојковић
Спортско срце
19:30 
Милутин Мима Караџић
Нина Нешковић
Александар Ђурица
Сцена Бата Стојковић
Књига о Милутину
19:30 
Ненад Јездић
Сцена Бата Стојковић
Књига о Милутину
19:30 
Ненад Јездић
Сцена Бата Стојковић
Клаустрофобична комедија
19:30 
Вања Јанкетић
Зоран Цвијановић/Стефан Трифуновић
Марко Јанкетић/Стефан Трифуновић
Југословенско драмско позориште
Велика сцена Љуба Тадић
Загреб-Београд виа Сарајево
20:00 
Алексеј Бјелогрлић
Миодраг Драгичевић
Небојша Миловановић
Велика сцена Љуба Тадић
Уображени болесник
20:00 
Драган Мићановић
Власта Велисављевић
Марта Бјелица
Сцена Студио ЈДП
Мој муж
20:30 
Сања Марковић
Јована Беловић
Велика сцена Љуба Тадић
Хотел Слободан промет
20:00 
Војин Ћетковић
Сања Марковић
Миодраг Драгичевић
Велика сцена Љуба Тадић
Загреб-Београд виа Сарајево
20:00 
Алексеј Бјелогрлић
Миодраг Драгичевић
Небојша Миловановић
Сцена Студио ЈДП
Док нас смрт не раздвоји
20:30 
Анита Манчић
Јасна Ђуричић
Мики Манојловић
Велика сцена Љуба Тадић
Много буке ни око чега
20:00 
Радован Вујовић
Милица Сужњевић
Срђан Тимаров
Сцена Студио ЈДП
Мој муж
20:30 
Сања Марковић
Јована Беловић
Велика сцена Љуба Тадић
Алиса у земљи страхова
20:00 
Милена Радуловић
Слобода Мићаловић
Милан Марић
Сцена Студио ЈДП
Натан Мудри
20:30 
Срђан Тимаров
Бојан Димитријевић
Милица Гојковић/Лана Караклајић
КПГТ
Псовање публике
20:00 
Милан Пеливановић
Дина Вучај
Стефан Миливојевић
Љубавна прича
20:00 
Јована Николић
Јелена Ристељић
Станко Богојевић
Велики пад
20:00 
Буба у уху
20:00 
Страх и нада у СР Немачкој
20:00 
Дон Хуан
20:00 
Дон Хуан
20:00 
Мадленианум опера и позориште
Велика сцена
Весела удовица
00:00 
Арсеније Тубић
Ђорђе Стојковић
Милош Ђорђевић
Велика сцена
Велики Гетсби
19:30 
Владимир Тешовић
Бранислав Трифуновић
Милош Тимотијевић
Мала сцена
Феликс и Дорис
20:00 
Велика сцена
Дон Ђовани [опера]
19:30 
Велика сцена
Херој нације [драма]
19:30 
Народно позориште у Београду
Велика сцена
Велика драма
19:00 
Вјера Мујовић/Ана Франић/Анастасија Мандић/Данијела Томовић
Љубомир Бандовић
Душанка Стојановић Глид/Јелена Хелц
Велика сцена
Крцко Орашчић [балет]
19:00 
Раша Плаовић
Балкански шпијун
20:00 
Нела Михаиловић
Катарина Марковић
Милутин Милошевић
Велика сцена
Крваве свадбе
19:00 
Раша Плаовић
Власт [комедија Бранислава Нушића]
20:00 
Велика сцена
Мамац [балет]
19:00 
Велика сцена
Бакхе
19:00 
Раша Плаовић
Мали брачни злочини
20:00 
ЖИВАН САРАМАНДИЋ СРПСКИ ШАЉАПИН - СЕЋАЊЕ
19:00 
Велика сцена
Дон Жуан
19:00 
Позориште на Теразијама
Flashdance
19:30 
Невена Неранџић
Славен Дошло
Милена Живановић
Фантом из опере
19:30 
Фантом из опере
19:30 
Цигани лете у небо
19:30 
Иван Босиљчић
Оливера Бацић/Миона Марковић
Љиљана Стјепановић/Душица Новаковић
Mamma Mia
19:30 
Душан Шида
Јелена Јовичић/Милена Васић
Владан Савић
Позориште Славија
Зашто и како убити мужа
20:00 
Наташа Аксентијевић
Предраг Дамјановић
Ма... скинућеш се ти
20:00 
Стефан Урош Тешић
Јелица Ковачевић
Соња Кнежевић
Спонзоруша
20:00 
Оливера Бацић
Исидора Грађанин
Лепомир Ивковић
Кирија
20:00 
Љиљана Благојевић
Милица Јанкетић
Стефан Трифуновић
Љубав на сеоски начин
20:00 
Мира Ђурђевић
Миљан Прљета
Даница Тодоровић
Cabares, Cabarei
20:00 
Рече ми један чоек, ћераћемо се још кад будемо млађи
20:00 
Петар Божовић
Театар на Брду
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Френки и Џони
20:00 
Игор Ђорђевић
Слобода Мићаловић
Прах
20:00 
Зоран Цвијановић
Наташа Нинковић
Пон 24. јан - Нед 30. јан
Академија 28
ПОН 24. ЈАН
Вечерња сцена
Каква ти је жена, такав ти је живот
20:00 
Драган Маринковић Маца
УТО 25. ЈАН
Вечерња сцена
Прича се по граду
20:00 
Олга Одановић
Дубравка Мијатовић
Сена Ђоровић
СРЕ 26. ЈАН
Вечерња сцена
Идеална половина
20:00 
Милан Калинић
Олга Одановић
Вучић Перовић
ПЕТ 28. ЈАН
Вечерња сцена
Шта ме снађе
20:00 
Анђелка Прпић
Атеље 212
ПОН 24. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
Лажљивица
19:30 
Горица Поповић
Јелисавета Сека Саблић
УТО 25. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
Режим љубави
19:30 
Софија Јуричан
Милош Тимотијевић
Александра Јанковић
ЧЕТ 27. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
64
19:30 
Хана Селимовић
Милош Тимотијевић
Јелена Ђокић
ПЕТ 28. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
Дабогда те мајка родила
19:30 
Светлана Бојковић
Феђа Стојановић
Марта Береш
СУБ 29. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
Љубавно писмо
19:30 
Миодраг Крстовић
Татјана Бошковић
Дубравка Мијатовић
НЕД 30. ЈАН
Сцена Мира Траиловић
Кафа и цигарете - поздрав из Београда
19:30 
Милица Михајловић
Небојша Илић
Тихомир Станић
Битеф Театар
УТО 25. ЈАН
Body confessions
20:00 
СУБ 29. ЈАН
Супротно
20:00 
Иван Петернељ
Јања Мајзељ
Примож Безјак
НЕД 30. ЈАН
Игра
20:00 
Маруша Облак
Сара Дирнбек
Примож Безјак
Звездара театар позориште
ПОН 24. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Љубав у Савамали
19:30 
Никола Шурбановић
Лена Богдановић
Милан Васић
УТО 25. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Осама - Касаба у Њујорку
19:30 
Амар Ћоровић
Исидора Симијоновић
Бранко Јанковић
СРЕ 26. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Воз
19:30 
Војислав Брајовић
Сергеј Трифуновић
ЧЕТ 27. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Спортско срце
19:30 
Милутин Мима Караџић
Нина Нешковић
Александар Ђурица
ПЕТ 28. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Књига о Милутину
19:30 
Ненад Јездић
СУБ 29. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Књига о Милутину
19:30 
Ненад Јездић
НЕД 30. ЈАН
Сцена Бата Стојковић
Клаустрофобична комедија
19:30 
Вања Јанкетић
Зоран Цвијановић/Стефан Трифуновић
Марко Јанкетић/Стефан Трифуновић
Југословенско драмско позориште
УТО 25. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Загреб-Београд виа Сарајево
20:00 
Алексеј Бјелогрлић
Миодраг Драгичевић
Небојша Миловановић
СРЕ 26. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Уображени болесник
20:00 
Драган Мићановић
Власта Велисављевић
Марта Бјелица
Сцена Студио ЈДП
Мој муж
20:30 
Сања Марковић
Јована Беловић
ЧЕТ 27. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Хотел Слободан промет
20:00 
Војин Ћетковић
Сања Марковић
Миодраг Драгичевић
ПЕТ 28. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Загреб-Београд виа Сарајево
20:00 
Алексеј Бјелогрлић
Миодраг Драгичевић
Небојша Миловановић
Сцена Студио ЈДП
Док нас смрт не раздвоји
20:30 
Анита Манчић
Јасна Ђуричић
Мики Манојловић
СУБ 29. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Много буке ни око чега
20:00 
Радован Вујовић
Милица Сужњевић
Срђан Тимаров
Сцена Студио ЈДП
Мој муж
20:30 
Сања Марковић
Јована Беловић
НЕД 30. ЈАН
Велика сцена Љуба Тадић
Алиса у земљи страхова
20:00 
Милена Радуловић
Слобода Мићаловић
Милан Марић
Сцена Студио ЈДП
Натан Мудри
20:30 
Срђан Тимаров
Бојан Димитријевић
Милица Гојковић/Лана Караклајић
КПГТ
ПОН 24. ЈАН
Псовање публике
20:00 
Милан Пеливановић
Дина Вучај
Стефан Миливојевић
УТО 25. ЈАН
Љубавна прича
20:00 
Јована Николић
Јелена Ристељић
Станко Богојевић
СРЕ 26. ЈАН
Велики пад
20:00 
ЧЕТ 27. ЈАН
Буба у уху
20:00 
ПЕТ 28. ЈАН
Страх и нада у СР Немачкој
20:00 
СУБ 29. ЈАН
Дон Хуан
20:00 
НЕД 30. ЈАН
Дон Хуан
20:00 
Мадленианум опера и позориште
ПОН 24. ЈАН
Велика сцена
Весела удовица
00:00 
Арсеније Тубић
Ђорђе Стојковић
Милош Ђорђевић
СРЕ 26. ЈАН
Велика сцена
Велики Гетсби
19:30 
Владимир Тешовић
Бранислав Трифуновић
Милош Тимотијевић
ЧЕТ 27. ЈАН
Мала сцена
Феликс и Дорис
20:00 
СУБ 29. ЈАН
Велика сцена
Дон Ђовани [опера]
19:30 
НЕД 30. ЈАН
Велика сцена
Херој нације [драма]
19:30 
Народно позориште у Београду
ПОН 24. ЈАН
Велика сцена
Велика драма
19:00 
Вјера Мујовић/Ана Франић/Анастасија Мандић/Данијела Томовић
Љубомир Бандовић
Душанка Стојановић Глид/Јелена Хелц
УТО 25. ЈАН
Велика сцена
Крцко Орашчић [балет]
19:00 
Раша Плаовић
Балкански шпијун
20:00 
Нела Михаиловић
Катарина Марковић
Милутин Милошевић
СРЕ 26. ЈАН
Велика сцена
Крваве свадбе
19:00 
Раша Плаовић
Власт [комедија Бранислава Нушића]
20:00 
ЧЕТ 27. ЈАН
Велика сцена
Мамац [балет]
19:00 
ПЕТ 28. ЈАН
Велика сцена
Бакхе
19:00 
СУБ 29. ЈАН
Раша Плаовић
Мали брачни злочини
20:00 
НЕД 30. ЈАН
ЖИВАН САРАМАНДИЋ СРПСКИ ШАЉАПИН - СЕЋАЊЕ
19:00 
Велика сцена
Дон Жуан
19:00 
Позориште на Теразијама
УТО 25. ЈАН
Flashdance
19:30 
Невена Неранџић
Славен Дошло
Милена Живановић
ЧЕТ 27. ЈАН
Фантом из опере
19:30 
ПЕТ 28. ЈАН
Фантом из опере
19:30 
СУБ 29. ЈАН
Цигани лете у небо
19:30 
Иван Босиљчић
Оливера Бацић/Миона Марковић
Љиљана Стјепановић/Душица Новаковић
НЕД 30. ЈАН
Mamma Mia
19:30 
Душан Шида
Јелена Јовичић/Милена Васић
Владан Савић
Позориште Славија
ПОН 24. ЈАН
Зашто и како убити мужа
20:00 
Наташа Аксентијевић
Предраг Дамјановић
УТО 25. ЈАН
Ма... скинућеш се ти
20:00 
Стефан Урош Тешић
Јелица Ковачевић
Соња Кнежевић
СРЕ 26. ЈАН
Спонзоруша
20:00 
Оливера Бацић
Исидора Грађанин
Лепомир Ивковић
ЧЕТ 27. ЈАН
Кирија
20:00 
Љиљана Благојевић
Милица Јанкетић
Стефан Трифуновић
ПЕТ 28. ЈАН
Љубав на сеоски начин
20:00 
Мира Ђурђевић
Миљан Прљета
Даница Тодоровић
СУБ 29. ЈАН
Cabares, Cabarei
20:00 
НЕД 30. ЈАН
Рече ми један чоек, ћераћемо се још кад будемо млађи
20:00 
Петар Божовић
Театар на Брду
СРЕ 26. ЈАН
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
ЧЕТ 27. ЈАН
Френки и Џони
20:00 
Игор Ђорђевић
Слобода Мићаловић
ПЕТ 28. ЈАН
Прах
20:00 
Зоран Цвијановић
Наташа Нинковић
ПОН 31 ЈАН
УТО 01 ФЕБ
СРЕ 02 ФЕБ
ЧЕТ 03 ФЕБ
ПЕТ 04 ФЕБ
СУБ 05 ФЕБ
НЕД 06 ФЕБ
Академија 28
Вечерња сцена
Драги тата
20:00 
Јована Петровић
Анђела Станковић
Никола Малетић
КПГТ
Дон Хуан
20:00 
Мадленианум опера и позориште
Велика сцена
Госпођица Јулија
19:30 
С.Дирнбек
С. Блажић
М. Павлица
Велика сцена
Велики Гетсби
19:30 
Владимир Тешовић
Бранислав Трифуновић
Милош Тимотијевић
Мала сцена
Фрида Кало [драма]
20:00 
Вања Ејдус
Вања Милачић
Слободан Бештић
Народно позориште у Београду
Велика сцена
Крцко Орашчић [балет]
19:00 
Раша Плаовић
Зли дуси
20:00 
Игор Ђорђевић
Бранко Видаковић
Вања Милачић
Велика сцена
Нора
19:00 
Раша Плаовић
Ноћни писац
20:00 
Слободан Бештић
Велика сцена
Нечиста крв
19:00 
Борисав Станковић
Маја Тодоровић
Велика сцена
Нора
19:00 
Велика сцена
Седам смртних грехова
19:00 
Велика сцена
Иванов
19:00 
Никола Ристановски
Нада Шаргин
Бранко Видаковић
Позориште Славија
Сумњиво лице (Окрет театар)
20:00 
Марко Николић
Данијела Танасковић
Марија Ћеранић
Театар на Брду
Боинг боинг
20:00 
Јелисавета Орашанин/Марина Воденичар
Нада Мацанковић/Андријана Оливерић
Јелена Гавриловић
Златни ланчић од бижутерије
20:00 
Андрија Милошевић
Шећер је ситан осим кад је коцка
20:00 
Андрија Милошевић
Слобода Мићаловић
Виктор Савић
Цело тело ту ме боли
20:00 
Светлана Бојковић
Радован Вујовић
Андријана Оливерић
Пон 31. јан - Нед 06. феб
Академија 28
ПОН 31. ЈАН
Вечерња сцена
Драги тата
20:00 
Јована Петровић
Анђела Станковић
Никола Малетић
КПГТ
ПОН 31. ЈАН
Дон Хуан
20:00 
Мадленианум опера и позориште
ПОН 31. ЈАН
Велика сцена
Госпођица Јулија
19:30 
С.Дирнбек
С. Блажић
М. Павлица
СРЕ 02. ФЕБ
Велика сцена
Велики Гетсби
19:30 
Владимир Тешовић
Бранислав Трифуновић
Милош Тимотијевић
ЧЕТ 03. ФЕБ
Мала сцена
Фрида Кало [драма]
20:00 
Вања Ејдус
Вања Милачић
Слободан Бештић
Народно позориште у Београду
ПОН 31. ЈАН
Велика сцена
Крцко Орашчић [балет]
19:00 
Раша Плаовић
Зли дуси
20:00 
Игор Ђорђевић
Бранко Видаковић
Вања Милачић
УТО 01. ФЕБ
Велика сцена
Нора
19:00 
Раша Плаовић
Ноћни писац
20:00 
Слободан Бештић
СРЕ 02. ФЕБ
Велика сцена
Нечиста крв
19:00 
Борисав Станковић
Маја Тодоровић
ЧЕТ 03. ФЕБ
Велика сцена
Нора
19:00 
ПЕТ 04. ФЕБ
Велика сцена
Седам смртних грехова
19:00 
СУБ 05. ФЕБ
Велика сцена
Иванов
19:00 
Никола Ристановски
Нада Шаргин
Бранко Видаковић
Позориште Славија
ПОН 31. ЈАН
Сумњиво лице (Окрет театар)
20:00 
Марко Николић
Данијела Танасковић
Марија Ћеранић
Театар на Брду
ПОН 31. ЈАН
Боинг боинг
20:00 
Јелисавета Орашанин/Марина Воденичар
Нада Мацанковић/Андријана Оливерић
Јелена Гавриловић
СРЕ 02. ФЕБ
Златни ланчић од бижутерије
20:00 
Андрија Милошевић
ПЕТ 04. ФЕБ
Шећер је ситан осим кад је коцка
20:00 
Андрија Милошевић
Слобода Мићаловић
Виктор Савић
СУБ 05. ФЕБ
Цело тело ту ме боли
20:00 
Светлана Бојковић
Радован Вујовић
Андријана Оливерић
ПОН 07 ФЕБ
УТО 08 ФЕБ
СРЕ 09 ФЕБ
ЧЕТ 10 ФЕБ
ПЕТ 11 ФЕБ
СУБ 12 ФЕБ
НЕД 13 ФЕБ
Театар на Брду
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Мачка печена
20:00 
Јелена Ђокић
Виктор Савић
Владан Милић
Пон 07. феб - Нед 13. феб
Театар на Брду
ЧЕТ 10. ФЕБ
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
СУБ 12. ФЕБ
Мачка печена
20:00 
Јелена Ђокић
Виктор Савић
Владан Милић
ПОН 14 ФЕБ
УТО 15 ФЕБ
СРЕ 16 ФЕБ
ЧЕТ 17 ФЕБ
ПЕТ 18 ФЕБ
СУБ 19 ФЕБ
НЕД 20 ФЕБ
Театар на Брду
Шећер је ситан осим кад је коцка
20:00 
Андрија Милошевић
Слобода Мићаловић
Виктор Савић
Керови
20:00 
Александар Срећковић Кубура
Срђан Тимаров
Петријин венац [монодрама]
20:00 
Мирјана Карановић
Цело тело ту ме боли
20:00 
Светлана Бојковић
Радован Вујовић
Андријана Оливерић
Пон 14. феб - Нед 20. феб
Театар на Брду
ПОН 14. ФЕБ
Шећер је ситан осим кад је коцка
20:00 
Андрија Милошевић
Слобода Мићаловић
Виктор Савић
ПЕТ 18. ФЕБ
Керови
20:00 
Александар Срећковић Кубура
Срђан Тимаров
СУБ 19. ФЕБ
Петријин венац [монодрама]
20:00 
Мирјана Карановић
НЕД 20. ФЕБ
Цело тело ту ме боли
20:00 
Светлана Бојковић
Радован Вујовић
Андријана Оливерић