НАСЛОВНА ПОЗОРИШТA

ПОЗОРИШТА БЕОГРАД: РЕПЕРТОАР ПРЕДСТАВА

Позоришни репертоар представа у Београду

ПОН 21 СЕП
УТО 22 СЕП
СРЕ 23 СЕП
ЧЕТ 24 СЕП
ПЕТ 25 СЕП
СУБ 26 СЕП
НЕД 27 СЕП
Атеље 212
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Београдско драмско позориште
Велика сцена Оливера и Раде Марковић
Биће све горе и горе, мој пријатељу [БФИ]
20:00 
БДП Арена
Пластелин
21:00 
Александар Вучковић
Маја Ранђић
Јана Милосављевић
БДП Арена
Пластелин
21:00 
Александар Вучковић
Маја Ранђић
Јана Милосављевић
БДП Арена
Кад су цветале тикве
21:00 
Наташа Марковић/Милица Зарић
Иван Зарић
Андрија Кузмановић
Народно позориште у Београду
Велика сцена
Избирачица
20:00 
Зоран Ћосић
Ивана Шћепановић
Тамара Стошић
Велика сцена
Нечиста крв
20:00 
Радмила Живковић
Небојша Дугалић
Стефан Калезић
Раша Плаовић
Један [савремени балет БФИ]
20:00 
Велика сцена
Концерт
12:00 
Пан Театар
Црвенкапа [2+]
17:00 
Бојана Ђурашковић
Марко Милошевић
Оливера Викторовић
Авантуре Маше и Меде [2+]
12:00 
Бојана Ђурашковић
Оливера Викторовић
Марко Милошевић
Театар на Брду
Пази шта желиш
20:00 
Александра Томић
Радован Вујовић
Александар Радојичић
Керови
20:00 
Срђан Тимаров
Александар Срећковић Кубура
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Академија 28
Вечерња сцена
Догодине у исто време
20:00 
Нела Михаиловић
Милан Лане Гутовић
Вечерња сцена
Пластика
20:00 
Сузана Петричевић
Нела Михаиловић
Вечерња сцена
Рогови у врећи
20:00 
Вечерња сцена
Убићу се мајке ми
20:00 
Јована Петронијевић
Вечерња сцена
Страхиња у земљи чуда
19:00 
Мађионичар Страхиња
Дечија сцена
Пинокио [3-9]
17:00 
Катарина Орешан
Бојан Симић
Марија Пантин
Вечерња сцена
Каква ти је жена, такав ти је живот
20:00 
Авантуре Пипи дуге чарапе [3-12]
12:00 
Татјана Миланов
Никола Марковић
Анђела Киковић
Дечија сцена
Маша и меда [3-9]
16:00 
Пуж
Гусаријада
17:00 
Бранко Коцкица
Злата Нуманагић
Младен Миљановић
Гусаријада
12:00 
Бранко Коцкица
Злата Нуманагић
Младен Миљановић
Позориште Славија
Кум није дугме
20:00 
Урош Милојевић
Јанко Цекић
Жена мог мужа
20:00 
Александар Лазић
Драгана Суџук
Јелица Ковачевић
Уљеж
20:00 
Миљан Прљета
Јована Филиповић
Јелисавета Караџић
Надежда Петровић
20:00 
Лопуже
20:00 
Искра Брајовић
Жарко Степанов
Срђан Карановић
Мало позориште Душко Радовић
Мала школа рокенрола
17:00 
Арсеније Тубић
Лана Караклајић
Љиљана Перош
Југословенско драмско позориште
Велика сцена Љуба Тадић
Госпођица
20:00 
Срђан Тимаров
Војислав Брајовић
Милан Марић
Велика сцена Љуба Тадић
Тартиф
20:00 
Слобода Мићаловић
Милан Марић
Марко Баћовић
Пон 21. сеп - Нед 27. сеп
Атеље 212
ПЕТ 25. СЕП
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
СУБ 26. СЕП
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
НЕД 27. СЕП
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Београдско драмско позориште
ПОН 21. СЕП
Велика сцена Оливера и Раде Марковић
Биће све горе и горе, мој пријатељу [БФИ]
20:00 
СРЕ 23. СЕП
БДП Арена
Пластелин
21:00 
Александар Вучковић
Маја Ранђић
Јана Милосављевић
ЧЕТ 24. СЕП
БДП Арена
Пластелин
21:00 
Александар Вучковић
Маја Ранђић
Јана Милосављевић
НЕД 27. СЕП
БДП Арена
Кад су цветале тикве
21:00 
Наташа Марковић/Милица Зарић
Иван Зарић
Андрија Кузмановић
Народно позориште у Београду
УТО 22. СЕП
Велика сцена
Избирачица
20:00 
Зоран Ћосић
Ивана Шћепановић
Тамара Стошић
ЧЕТ 24. СЕП
Велика сцена
Нечиста крв
20:00 
Радмила Живковић
Небојша Дугалић
Стефан Калезић
Раша Плаовић
Један [савремени балет БФИ]
20:00 
НЕД 27. СЕП
Велика сцена
Концерт
12:00 
Пан Театар
СУБ 26. СЕП
Црвенкапа [2+]
17:00 
Бојана Ђурашковић
Марко Милошевић
Оливера Викторовић
НЕД 27. СЕП
Авантуре Маше и Меде [2+]
12:00 
Бојана Ђурашковић
Оливера Викторовић
Марко Милошевић
Театар на Брду
ПОН 21. СЕП
Пази шта желиш
20:00 
Александра Томић
Радован Вујовић
Александар Радојичић
СРЕ 23. СЕП
Керови
20:00 
Срђан Тимаров
Александар Срећковић Кубура
ПЕТ 25. СЕП
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Академија 28
ПОН 21. СЕП
Вечерња сцена
Догодине у исто време
20:00 
Нела Михаиловић
Милан Лане Гутовић
СРЕ 23. СЕП
Вечерња сцена
Пластика
20:00 
Сузана Петричевић
Нела Михаиловић
ЧЕТ 24. СЕП
Вечерња сцена
Рогови у врећи
20:00 
ПЕТ 25. СЕП
Вечерња сцена
Убићу се мајке ми
20:00 
Јована Петронијевић
СУБ 26. СЕП
Вечерња сцена
Страхиња у земљи чуда
19:00 
Мађионичар Страхиња
Дечија сцена
Пинокио [3-9]
17:00 
Катарина Орешан
Бојан Симић
Марија Пантин
НЕД 27. СЕП
Вечерња сцена
Каква ти је жена, такав ти је живот
20:00 
Авантуре Пипи дуге чарапе [3-12]
12:00 
Татјана Миланов
Никола Марковић
Анђела Киковић
Дечија сцена
Маша и меда [3-9]
16:00 
Пуж
СУБ 26. СЕП
Гусаријада
17:00 
Бранко Коцкица
Злата Нуманагић
Младен Миљановић
НЕД 27. СЕП
Гусаријада
12:00 
Бранко Коцкица
Злата Нуманагић
Младен Миљановић
Позориште Славија
УТО 22. СЕП
Кум није дугме
20:00 
Урош Милојевић
Јанко Цекић
СРЕ 23. СЕП
Жена мог мужа
20:00 
Александар Лазић
Драгана Суџук
Јелица Ковачевић
ЧЕТ 24. СЕП
Уљеж
20:00 
Миљан Прљета
Јована Филиповић
Јелисавета Караџић
ПЕТ 25. СЕП
Надежда Петровић
20:00 
СУБ 26. СЕП
Лопуже
20:00 
Искра Брајовић
Жарко Степанов
Срђан Карановић
Мало позориште Душко Радовић
СУБ 26. СЕП
Мала школа рокенрола
17:00 
Арсеније Тубић
Лана Караклајић
Љиљана Перош
Југословенско драмско позориште
ПЕТ 25. СЕП
Велика сцена Љуба Тадић
Госпођица
20:00 
Срђан Тимаров
Војислав Брајовић
Милан Марић
НЕД 27. СЕП
Велика сцена Љуба Тадић
Тартиф
20:00 
Слобода Мићаловић
Милан Марић
Марко Баћовић
ПОН 28 СЕП
УТО 29 СЕП
СРЕ 30 СЕП
ЧЕТ 01 ОКТ
ПЕТ 02 ОКТ
СУБ 03 ОКТ
НЕД 04 ОКТ
Атеље 212
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Београдско драмско позориште
БДП Арена
Кад су цветале тикве
21:00 
Наташа Марковић/Милица Зарић
Иван Зарић
Андрија Кузмановић
Народно позориште у Београду
Велика сцена
Васа Железнова и други
20:00 
Раша Плаовић
Ноћни писац
20:30 
Слободан Бештић
Велика сцена
Гала концерт
20:00 
Театар на Брду
Прах
20:00 
Наташа Нинковић
Зоран Цвијановић
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Академија 28
Вечерња сцена
Рај на земљи
20:00 
Стефан Бузуровић
Ања Мит
Вечерња сцена
Обично вече
20:00 
Милан Лане Гутовић
Дечија сцена
Златокоса [3-12]
17:00 
Дечија сцена
Светлуцава и сјајна [3-10]
12:00 
Андрија Ковач
Даница Радуловић
Јелена Ковач Кркић
Пепа прасе [3-9]
16:00 
Позориште Славија
Има нешто што би требало да знаш
20:00 
Бојан Кривокапић
Маја Николић
Милица Јанкетић
Кревет за шесторо
20:00 
Анђела Вугдраговић
Јанко Цекић
Евгенија Ескина Ковачевић
Југословенско драмско позориште
Велика сцена Љуба Тадић
Зашто је полудео господин Р?
20:00 
Весна Чипчић
Феђа Стојановић
Павле Кораћ
Пон 28. сеп - Нед 04. окт
Атеље 212
ПОН 28. СЕП
Сцена Мира Траиловић
Руска смрт
20:00 
Небојша Илић
Исидора Минић
Милица Михајловић
Београдско драмско позориште
ПОН 28. СЕП
БДП Арена
Кад су цветале тикве
21:00 
Наташа Марковић/Милица Зарић
Иван Зарић
Андрија Кузмановић
Народно позориште у Београду
ПОН 28. СЕП
Велика сцена
Васа Железнова и други
20:00 
УТО 29. СЕП
Раша Плаовић
Ноћни писац
20:30 
Слободан Бештић
СРЕ 30. СЕП
Велика сцена
Гала концерт
20:00 
Театар на Брду
ПОН 28. СЕП
Прах
20:00 
Наташа Нинковић
Зоран Цвијановић
СРЕ 30. СЕП
Идем путем па загрлим дрво
20:00 
Андрија Милошевић
Академија 28
УТО 29. СЕП
Вечерња сцена
Рај на земљи
20:00 
Стефан Бузуровић
Ања Мит
СРЕ 30. СЕП
Вечерња сцена
Обично вече
20:00 
Милан Лане Гутовић
СУБ 03. ОКТ
Дечија сцена
Златокоса [3-12]
17:00 
НЕД 04. ОКТ
Дечија сцена
Светлуцава и сјајна [3-10]
12:00 
Андрија Ковач
Даница Радуловић
Јелена Ковач Кркић
Пепа прасе [3-9]
16:00 
Позориште Славија
УТО 29. СЕП
Има нешто што би требало да знаш
20:00 
Бојан Кривокапић
Маја Николић
Милица Јанкетић
СРЕ 30. СЕП
Кревет за шесторо
20:00 
Анђела Вугдраговић
Јанко Цекић
Евгенија Ескина Ковачевић
Југословенско драмско позориште
СРЕ 30. СЕП
Велика сцена Љуба Тадић
Зашто је полудео господин Р?
20:00 
Весна Чипчић
Феђа Стојановић
Павле Кораћ
ПОН 05 ОКТ
УТО 06 ОКТ
СРЕ 07 ОКТ
ЧЕТ 08 ОКТ
ПЕТ 09 ОКТ
СУБ 10 ОКТ
НЕД 11 ОКТ
Академија 28
Дечија сцена
Крцко орашчић [3-10]
17:00 
Милан Пајић
Биљана Митровић
Дејан Стојаковић
Дечија сцена
Робин Худ [5-14]
12:00 
Милена Ђорђевић
Маја Ранђић
Предраг Васић
ЛОЛ луткице [3-10]
16:00 
Пон 05. окт - Нед 11. окт
Академија 28
СУБ 10. ОКТ
Дечија сцена
Крцко орашчић [3-10]
17:00 
Милан Пајић
Биљана Митровић
Дејан Стојаковић
НЕД 11. ОКТ
Дечија сцена
Робин Худ [5-14]
12:00 
Милена Ђорђевић
Маја Ранђић
Предраг Васић
ЛОЛ луткице [3-10]
16:00 
ПОН 12 ОКТ
УТО 13 ОКТ
СРЕ 14 ОКТ
ЧЕТ 15 ОКТ
ПЕТ 16 ОКТ
СУБ 17 ОКТ
НЕД 18 ОКТ
Академија 28
Дечија сцена
Кли и Клак екоавантура [3-12]
17:00 
Душан Матејић
Стојан Ђорђевић
Богдан Богдановић
Дечија сцена
Три мускетара [4-14]
12:00 
Божидар Маровић
Стефан Илић Фрта
Душан Поповић
Вампирина [3-12]
16:00 
Пон 12. окт - Нед 18. окт
Академија 28
СУБ 17. ОКТ
Дечија сцена
Кли и Клак екоавантура [3-12]
17:00 
Душан Матејић
Стојан Ђорђевић
Богдан Богдановић
НЕД 18. ОКТ
Дечија сцена
Три мускетара [4-14]
12:00 
Божидар Маровић
Стефан Илић Фрта
Душан Поповић
Вампирина [3-12]
16:00