POZORIŠTA BEOGRAD: REPERTOAR PREDSTAVA

Pozorišni repertoar predstava u Beogradu

PON 12 APR
UTO 13 APR
SRE 14 APR
ČET 15 APR
PET 16 APR
SUB 17 APR
NED 18 APR
Madlenianum opera i pozorište
Velika scena
Grand hotel [plesna predstava]
19:00 
Velika scena
Svetlosti pozornice [koncert]
19:00 
Velika scena
Žanka
19:00 
Jelica Sretenović
Milan Caci Mihailović
Petar Mihailović
Akademija 28
Večernja scena
Noćni prevoz i stanica
19:00 
Večernja scena
Moja žena se zove Zlatko
19:00 
Đurđa Pavlović
Nikola Petrović
Andrija Kovač
Večernja scena
Priča se po gradu
19:00 
Olga Odanović
Dubravka Mijatović
Sena Đorović
Večernja scena
Narod to voli
19:30 
Srđan Ivanović
Đorđe Stojković
Marijana Mićić
Dečija scena
Kli i Klak ekoavantura [3-12]
17:00 
Mina Obradović
Aleksandar Ristoski
Aleksandar Vučković
Večernja scena
Narod to voli
19:30 
Srđan Ivanović
Đorđe Stojković
Marijana Mićić
Dečija scena
Marko u zemlji igračaka [2+]
12:00 
Tatjana Milanov
Nikola Marković
Mirakulus
16:00 
Atelje 212
Scena Mira Trailović
64
19:30 
Scena Mira Trailović
64
19:30 
Scena Mira Trailović
64
19:30 
Beogradsko dramsko pozorište
Velika scena Olivera i Rade Marković
Cement Beograd
19:00 
Bojana Stojković
Marija Pikić
Isidora Simijonović
Velika scena Olivera i Rade Marković
Fine mrtve d(j)evojke
19:00 
Iva Ilinčić
Mladen Sovilj
Vladan Milić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Fine mrtve d(j)evojke
19:00 
Iva Ilinčić
Mladen Sovilj
Vladan Milić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Baal
19:00 
Una Petrović
Mia Petrović
Stefan Radonjić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Baal
19:00 
Una Petrović
Mia Petrović
Stefan Radonjić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Kad su cvetale tikve
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Branislav Lečić
Jelisaveta Orašanin
Velika scena Olivera i Rade Marković
Kad su cvetale tikve
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Branislav Lečić
Jelisaveta Orašanin
Bitef Teatar
Gradovi kojih više nema
19:00 
Marija Bergam
Tamara Pjević
Nataša Gvozdenović
Kretanje
19:00 
Aleksandar Đinđić
Ana Mandić
Jelena Ilić
Dadov
Četiri godišnja doba
18:00 
Ana Branković
Katarina Aleksić
Strahinja Popović
Sasvim novi dan
18:00 
Greta iz Fausta
18:00 
Marta Bogosavljević
Luka Grbić
Aleksa Marković
Zvezdara teatar pozorište
Scena Bata Stojković
Ljubav u Savamali
18:30 
Nikola Šurbanović
Lena Bogdanović
Milan Vasić
Scena Bata Stojković
Ljubav u Savamali
18:30 
Nikola Šurbanović
Lena Bogdanović
Milan Vasić
Scena Bata Stojković
Osama - Kasaba u Njujorku
18:30 
Amar Ćorović
Isidora Simijonović
Branko Janković
Scena Bata Stojković
Voz
18:30 
Vojislav Brajović
Sergej Trifunović
Scena Bata Stojković
Voz
18:30 
Vojislav Brajović
Sergej Trifunović
Jugoslovensko dramsko pozorište
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
Velika scena Ljuba Tadić
Dok nas smrt ne razdvoji
19:00 
Anita Mančić
Jasna Đuričić
Miki Manojlović
Narodno pozorište u Beogradu
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
Velika scena
Sedam smrtnih grehova [balet]
19:00 
Igor Pastor
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
Velika scena
Nečista krv
19:00 
Borisav Stanković
Maja Todorović
Raša Plaović
ILUZIJÆ
18:30 
Bogdan Bogdanović
Nemanja Stamatović
Zoran Ćosić
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
Pan Teatar
Dečija scena
Uspavana lepotica [3+]
17:00 
Enes Hamidović/Petar Arsić
Aleksandra Arizanović
Aleksandra Đurić
Dečija scena
Pipi duga čarapa u kvizioneru [3+]
12:00 
Marta Milosavljević
Marijana Dugalić
Ivan Ivanov
Mala sirena [6+]
17:00 
Bojana Đurašković
Marko Milošević
Marija Žeravica
Pinokio
Pinokio [4-10]
12:00 
Zorana Milošaković
Dragiša Kosara
Zoran Todorović
Bela griva [7+]
17:00 
Predrag Grujić
Goran Popović
Željka Mandić
Aladinova čarobna lampa [2-9]
12:00 
Jovan Popović
Dragiša Kosara
Zorana Milošaković
Šešir pun boja [3-8]
17:00 
Ivana Todorović
Vojislav Šantić
Jovan Popović
Pozorište na Terazijama
Sa druge strane jastuka
18:00 
Ljubiša Dinčić
Elizabeta Đorevska
Milena Živanović
Sa druge strane jastuka
18:00 
Ljubiša Dinčić
Elizabeta Đorevska
Milena Živanović
Pozorište Slavija
Prva parnica
19:00 
Marko Baćović
Mihailo Laptošević
Vasilija Kokotović
Brak i mrak
19:00 
Aleksandra Belošević
Janko Cekić
Ljubav i padeži
19:00 
Ivona Momirović
Amaud Humbert
Švaleri
19:00 
Daniel Kovačević
Janko Cekić
Snežana Jeremić
Vlast
19:00 
Marko Marković
Vjera Mujović
Radovan Miljanić
Karamazovi
19:00 
Ivana Kovačević
Sanja Radišić
Nebojša Đorđević
Jasmin na stranputici
19:00 
Rada Đuričin
Ljiljana Lašić
Ivan Bosiljčić
Teatar na Brdu
Šećer je sitan osim kad je kocka
19:00 
Andrija Milošević
Sloboda Mićalović
Viktor Savić
Frenki i Džoni
19:00 
Igor Đorđević
Sloboda Mićalović
Idem putem pa zagrlim drvo
19:00 
Andrija Milošević
Pon 12. apr - Ned 18. apr
Madlenianum opera i pozorište
PET 16. APR
Velika scena
Grand hotel [plesna predstava]
19:00 
SUB 17. APR
Velika scena
Svetlosti pozornice [koncert]
19:00 
NED 18. APR
Velika scena
Žanka
19:00 
Jelica Sretenović
Milan Caci Mihailović
Petar Mihailović
Akademija 28
SRE 14. APR
Večernja scena
Noćni prevoz i stanica
19:00 
ČET 15. APR
Večernja scena
Moja žena se zove Zlatko
19:00 
Đurđa Pavlović
Nikola Petrović
Andrija Kovač
PET 16. APR
Večernja scena
Priča se po gradu
19:00 
Olga Odanović
Dubravka Mijatović
Sena Đorović
SUB 17. APR
Večernja scena
Narod to voli
19:30 
Srđan Ivanović
Đorđe Stojković
Marijana Mićić
Dečija scena
Kli i Klak ekoavantura [3-12]
17:00 
Mina Obradović
Aleksandar Ristoski
Aleksandar Vučković
NED 18. APR
Večernja scena
Narod to voli
19:30 
Srđan Ivanović
Đorđe Stojković
Marijana Mićić
Dečija scena
Marko u zemlji igračaka [2+]
12:00 
Tatjana Milanov
Nikola Marković
Mirakulus
16:00 
Atelje 212
PET 16. APR
Scena Mira Trailović
64
19:30 
SUB 17. APR
Scena Mira Trailović
64
19:30 
NED 18. APR
Scena Mira Trailović
64
19:30 
Beogradsko dramsko pozorište
PON 12. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Cement Beograd
19:00 
Bojana Stojković
Marija Pikić
Isidora Simijonović
UTO 13. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Fine mrtve d(j)evojke
19:00 
Iva Ilinčić
Mladen Sovilj
Vladan Milić
SRE 14. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Fine mrtve d(j)evojke
19:00 
Iva Ilinčić
Mladen Sovilj
Vladan Milić
ČET 15. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Baal
19:00 
Una Petrović
Mia Petrović
Stefan Radonjić
PET 16. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Baal
19:00 
Una Petrović
Mia Petrović
Stefan Radonjić
SUB 17. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Kad su cvetale tikve
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Branislav Lečić
Jelisaveta Orašanin
NED 18. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Kad su cvetale tikve
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Branislav Lečić
Jelisaveta Orašanin
Bitef Teatar
ČET 15. APR
Gradovi kojih više nema
19:00 
Marija Bergam
Tamara Pjević
Nataša Gvozdenović
SUB 17. APR
Kretanje
19:00 
Aleksandar Đinđić
Ana Mandić
Jelena Ilić
Dadov
PON 12. APR
Četiri godišnja doba
18:00 
Ana Branković
Katarina Aleksić
Strahinja Popović
UTO 13. APR
Sasvim novi dan
18:00 
SRE 14. APR
Greta iz Fausta
18:00 
Marta Bogosavljević
Luka Grbić
Aleksa Marković
Zvezdara teatar pozorište
SRE 14. APR
Scena Bata Stojković
Ljubav u Savamali
18:30 
Nikola Šurbanović
Lena Bogdanović
Milan Vasić
ČET 15. APR
Scena Bata Stojković
Ljubav u Savamali
18:30 
Nikola Šurbanović
Lena Bogdanović
Milan Vasić
PET 16. APR
Scena Bata Stojković
Osama - Kasaba u Njujorku
18:30 
Amar Ćorović
Isidora Simijonović
Branko Janković
SUB 17. APR
Scena Bata Stojković
Voz
18:30 
Vojislav Brajović
Sergej Trifunović
NED 18. APR
Scena Bata Stojković
Voz
18:30 
Vojislav Brajović
Sergej Trifunović
Jugoslovensko dramsko pozorište
SRE 14. APR
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
ČET 15. APR
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
PET 16. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
SUB 17. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
NED 18. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Dok nas smrt ne razdvoji
19:00 
Anita Mančić
Jasna Đuričić
Miki Manojlović
Narodno pozorište u Beogradu
PON 12. APR
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
UTO 13. APR
Velika scena
Sedam smrtnih grehova [balet]
19:00 
Igor Pastor
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
SRE 14. APR
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
ČET 15. APR
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
PET 16. APR
Velika scena
Nečista krv
19:00 
Borisav Stanković
Maja Todorović
SUB 17. APR
Raša Plaović
ILUZIJÆ
18:30 
Bogdan Bogdanović
Nemanja Stamatović
Zoran Ćosić
NED 18. APR
Velika scena
Balkanski špijun
18:30 
Nela Mihailović
Katarina Marković
Milutin Milošević
Pan Teatar
SUB 17. APR
Dečija scena
Uspavana lepotica [3+]
17:00 
Enes Hamidović/Petar Arsić
Aleksandra Arizanović
Aleksandra Đurić
NED 18. APR
Dečija scena
Pipi duga čarapa u kvizioneru [3+]
12:00 
Marta Milosavljević
Marijana Dugalić
Ivan Ivanov
Mala sirena [6+]
17:00 
Bojana Đurašković
Marko Milošević
Marija Žeravica
Pinokio
SUB 17. APR
Pinokio [4-10]
12:00 
Zorana Milošaković
Dragiša Kosara
Zoran Todorović
Bela griva [7+]
17:00 
Predrag Grujić
Goran Popović
Željka Mandić
NED 18. APR
Aladinova čarobna lampa [2-9]
12:00 
Jovan Popović
Dragiša Kosara
Zorana Milošaković
Šešir pun boja [3-8]
17:00 
Ivana Todorović
Vojislav Šantić
Jovan Popović
Pozorište na Terazijama
SUB 17. APR
Sa druge strane jastuka
18:00 
Ljubiša Dinčić
Elizabeta Đorevska
Milena Živanović
NED 18. APR
Sa druge strane jastuka
18:00 
Ljubiša Dinčić
Elizabeta Đorevska
Milena Živanović
Pozorište Slavija
PON 12. APR
Prva parnica
19:00 
Marko Baćović
Mihailo Laptošević
Vasilija Kokotović
UTO 13. APR
Brak i mrak
19:00 
Aleksandra Belošević
Janko Cekić
SRE 14. APR
Ljubav i padeži
19:00 
Ivona Momirović
Amaud Humbert
ČET 15. APR
Švaleri
19:00 
Daniel Kovačević
Janko Cekić
Snežana Jeremić
PET 16. APR
Vlast
19:00 
Marko Marković
Vjera Mujović
Radovan Miljanić
SUB 17. APR
Karamazovi
19:00 
Ivana Kovačević
Sanja Radišić
Nebojša Đorđević
NED 18. APR
Jasmin na stranputici
19:00 
Rada Đuričin
Ljiljana Lašić
Ivan Bosiljčić
Teatar na Brdu
SRE 14. APR
Šećer je sitan osim kad je kocka
19:00 
Andrija Milošević
Sloboda Mićalović
Viktor Savić
PET 16. APR
Frenki i Džoni
19:00 
Igor Đorđević
Sloboda Mićalović
SUB 17. APR
Idem putem pa zagrlim drvo
19:00 
Andrija Milošević
PON 19 APR
UTO 20 APR
SRE 21 APR
ČET 22 APR
PET 23 APR
SUB 24 APR
NED 25 APR
Akademija 28
Večernja scena
Kakva ti je žena, takav ti je život
19:30 
Dragan Marinković Maca
Večernja scena
Idealna polovina
19:30 
Milan Kalinić
Olga Odanović
Vučić Perović
Večernja scena
Šta me snađe
19:00 
Anđelka Prpić
Večernja scena
Kruševac geto
19:00 
Nikola Milenković
Nikola Tršić
Dečija scena
Pinokio [3-12]
17:00 
Semir Gicić
Saša Đurašević
Anđela Popović
Večernja scena
Smehoteka epizoda 1
19:00 
Dečija scena
Zlatokosa [3-12]
12:00 
Mirjana Trebinjac
Dejan Stojaković
Sonja Knežević
Pepa prase [3-9]
16:00 
Atelje 212
Scena Mira Trailović
Art
19:30 
Svetozar Cvetković
Tihomir Stanić
Branislav Zeremski
Scena Mira Trailović
Ovaj će biti drugačiji
19:30 
Tamara Dragičević
Ana Mandić
Milica Janevski
Scena Mira Trailović
Režim ljubavi
19:30 
Sofija Juričan
Miloš Timotijević
Aleksandra Janković
Scena Mira Trailović
Jedan Pikaso
19:30 
Tihomir Stanić
Sofija Juričan
Beogradsko dramsko pozorište
Velika scena Olivera i Rade Marković
Crna kutija
19:00 
Ivan Zarić
Ljubinka Klarić
Miodrag Radonjić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Crna kutija
19:00 
Ivan Zarić
Ljubinka Klarić
Miodrag Radonjić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
Bitef Teatar
Deo mene i ja Vita Brevis
19:00 
Duga igra
19:00 
Dadov
Šta je sobar video
18:00 
Šta je sobar video
18:00 
Šta je sobar video
18:00 
Šta je sobar video
18:00 
Zvezdara teatar pozorište
Scena Bata Stojković
Feliks
18:30 
Nikola Cvetković/Relja Janković
Mina Gligorić
Andrijana Oliverić
Scena Bata Stojković
Bajka o pozorištu
18:30 
Snežana Savić
Iskra Brajović
Petar Strugar/Stefan Radonjić
Scena Bata Stojković
Osama - Kasaba u Njujorku
18:30 
Amar Ćorović
Isidora Simijonović
Branko Janković
Scena Bata Stojković
Berači snova
18:30 
Joakim Tasić
Ivan Jevtović
Siniša Ubović
Jugoslovensko dramsko pozorište
Velika scena Ljuba Tadić
Dok nas smrt ne razdvoji
19:00 
Anita Mančić
Jasna Đuričić
Miki Manojlović
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
Velika scena Ljuba Tadić
Pučina
19:00 
Marko Baćović
Cvijeta Mesić
Ljubomir Bandović
Velika scena Ljuba Tadić
Pučina
19:00 
Marko Baćović
Cvijeta Mesić
Ljubomir Bandović
Madlenianum opera i pozorište
Velika scena
Na drini ćuprija
19:00 
Tihomir Stanić
Narodno pozorište u Beogradu
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
Velika scena
Travijata [opera]
18:30 
Raša Plaović
Noćni pisac
18:30 
Slobodan Beštić
Velika scena
Bela kafa
18:30 
Raša Plaović
Mali bračni zločini
18:30 
Pan Teatar
Dečija scena
Tri praseta [3+]
17:00 
Miodrag Milovanov
Olivera Viktorović Đurašković
Tijana Pečenčić
Pepeljuga [3+]
12:00 
Olivera Viktorović Đurašković
Tijana Janković
Enes Hamidović
Dečija scena
Ja imam talenat
17:00 
Avanture Maše i Mede [2+]
12:00 
Ivan Ivanov
Tijana Upčev
Marta Milosavljević
Pinokio
Uspavana lepotica [2 - 8]
12:00 
Goran Popović
Zorana Milošaković
Željka Mandić
Tri praseta [2 - 7]
17:00 
Dragiša Kosara
Borko Sarić
Ljiljana Živić
Alisa u zemlji čuda [4+]
12:00 
Maša Đorđević
Željka Mandić
Nela Nikolić
Ivica i Marica [ 3+ ]
17:00 
Nela Nikolić
Dragana Vasić
Lako Nikolić
Pozorište na Terazijama
Brodvejske vragolije
18:00 
Jelena Jovičić
Slaven Došlo
Ivana Popović Ilijin
Brodvejske vragolije
18:00 
Jelena Jovičić
Slaven Došlo
Ivana Popović Ilijin
Pozorište Slavija
Da li smo mi normalni
19:00 
Ružna i opasna
19:00 
Sonja Knežević
Jelica Kovačević
Stefan Uroš Tešić
Lopuže
19:00 
Lepomir Ivković
Vesna Paštrović
Srđan Karanović
Kirija
19:00 
Ljiljana Blagojević
Bora Nenić
Staša Radulović
Upoznaj mog tatu
19:00 
Nina Janković/Dragana Dabović
Katarina Gojković
Andrej Šepetkovski
Cabares, Cabarei
19:00 
Zašto i kako ubiti muža
19:00 
Nataša Aksentijević
Predrag Damjanović
Teatar Vuk
Scena Aleksandar Popović
Venera u krznu
19:00 
Scena Aleksandar Popović
Venera u krznu
19:00 
Teatar na Brdu
Boing boing
19:00 
Jelisaveta Orašanin/Marina Vodeničar
Nada Macanković/Andrijana Oliverić
Jelena Gavrilović
Celo telo tu me boli
19:00 
Svetlana Bojković
Radovan Vujović
Andrijana Oliverić
Šećer je sitan osim kad je kocka
19:00 
Andrija Milošević
Sloboda Mićalović
Viktor Savić
Prah
19:00 
Zoran Cvijanović
Nataša Ninković
Pon 19. apr - Ned 25. apr
Akademija 28
PON 19. APR
Večernja scena
Kakva ti je žena, takav ti je život
19:30 
Dragan Marinković Maca
UTO 20. APR
Večernja scena
Idealna polovina
19:30 
Milan Kalinić
Olga Odanović
Vučić Perović
ČET 22. APR
Večernja scena
Šta me snađe
19:00 
Anđelka Prpić
PET 23. APR
Večernja scena
Kruševac geto
19:00 
Nikola Milenković
Nikola Tršić
SUB 24. APR
Dečija scena
Pinokio [3-12]
17:00 
Semir Gicić
Saša Đurašević
Anđela Popović
NED 25. APR
Večernja scena
Smehoteka epizoda 1
19:00 
Dečija scena
Zlatokosa [3-12]
12:00 
Mirjana Trebinjac
Dejan Stojaković
Sonja Knežević
Pepa prase [3-9]
16:00 
Atelje 212
ČET 22. APR
Scena Mira Trailović
Art
19:30 
Svetozar Cvetković
Tihomir Stanić
Branislav Zeremski
PET 23. APR
Scena Mira Trailović
Ovaj će biti drugačiji
19:30 
Tamara Dragičević
Ana Mandić
Milica Janevski
SUB 24. APR
Scena Mira Trailović
Režim ljubavi
19:30 
Sofija Juričan
Miloš Timotijević
Aleksandra Janković
NED 25. APR
Scena Mira Trailović
Jedan Pikaso
19:30 
Tihomir Stanić
Sofija Juričan
Beogradsko dramsko pozorište
UTO 20. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Crna kutija
19:00 
Ivan Zarić
Ljubinka Klarić
Miodrag Radonjić
SRE 21. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Crna kutija
19:00 
Ivan Zarić
Ljubinka Klarić
Miodrag Radonjić
PET 23. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
SUB 24. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
NED 25. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Divlje meso
19:00 
Jana Milosavljević
Milan Čučilović
Emir Ćatović
Bitef Teatar
PON 19. APR
Deo mene i ja Vita Brevis
19:00 
SUB 24. APR
Duga igra
19:00 
Dadov
PON 19. APR
Šta je sobar video
18:00 
UTO 20. APR
Šta je sobar video
18:00 
SRE 21. APR
Šta je sobar video
18:00 
ČET 22. APR
Šta je sobar video
18:00 
Zvezdara teatar pozorište
ČET 22. APR
Scena Bata Stojković
Feliks
18:30 
Nikola Cvetković/Relja Janković
Mina Gligorić
Andrijana Oliverić
PET 23. APR
Scena Bata Stojković
Bajka o pozorištu
18:30 
Snežana Savić
Iskra Brajović
Petar Strugar/Stefan Radonjić
SUB 24. APR
Scena Bata Stojković
Osama - Kasaba u Njujorku
18:30 
Amar Ćorović
Isidora Simijonović
Branko Janković
NED 25. APR
Scena Bata Stojković
Berači snova
18:30 
Joakim Tasić
Ivan Jevtović
Siniša Ubović
Jugoslovensko dramsko pozorište
PON 19. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Dok nas smrt ne razdvoji
19:00 
Anita Mančić
Jasna Đuričić
Miki Manojlović
ČET 22. APR
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
PET 23. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Kaspar
19:00 
Miodrag Dragičević
Nikola Rakočević
Anđelika Simić
SUB 24. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Pučina
19:00 
Marko Baćović
Cvijeta Mesić
Ljubomir Bandović
NED 25. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Pučina
19:00 
Marko Baćović
Cvijeta Mesić
Ljubomir Bandović
Madlenianum opera i pozorište
SRE 21. APR
Velika scena
Na drini ćuprija
19:00 
Tihomir Stanić
Narodno pozorište u Beogradu
PON 19. APR
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
UTO 20. APR
Raša Plaović
Orlando
18:30 
Nikola Vujović
Kalina Kovačević
Aleksandra Nikolić
ČET 22. APR
Velika scena
Travijata [opera]
18:30 
PET 23. APR
Raša Plaović
Noćni pisac
18:30 
Slobodan Beštić
SUB 24. APR
Velika scena
Bela kafa
18:30 
NED 25. APR
Raša Plaović
Mali bračni zločini
18:30 
Pan Teatar
SUB 24. APR
Dečija scena
Tri praseta [3+]
17:00 
Miodrag Milovanov
Olivera Viktorović Đurašković
Tijana Pečenčić
Pepeljuga [3+]
12:00 
Olivera Viktorović Đurašković
Tijana Janković
Enes Hamidović
NED 25. APR
Dečija scena
Ja imam talenat
17:00 
Avanture Maše i Mede [2+]
12:00 
Ivan Ivanov
Tijana Upčev
Marta Milosavljević
Pinokio
SUB 24. APR
Uspavana lepotica [2 - 8]
12:00 
Goran Popović
Zorana Milošaković
Željka Mandić
Tri praseta [2 - 7]
17:00 
Dragiša Kosara
Borko Sarić
Ljiljana Živić
NED 25. APR
Alisa u zemlji čuda [4+]
12:00 
Maša Đorđević
Željka Mandić
Nela Nikolić
Ivica i Marica [ 3+ ]
17:00 
Nela Nikolić
Dragana Vasić
Lako Nikolić
Pozorište na Terazijama
SUB 24. APR
Brodvejske vragolije
18:00 
Jelena Jovičić
Slaven Došlo
Ivana Popović Ilijin
NED 25. APR
Brodvejske vragolije
18:00 
Jelena Jovičić
Slaven Došlo
Ivana Popović Ilijin
Pozorište Slavija
PON 19. APR
Da li smo mi normalni
19:00 
UTO 20. APR
Ružna i opasna
19:00 
Sonja Knežević
Jelica Kovačević
Stefan Uroš Tešić
SRE 21. APR
Lopuže
19:00 
Lepomir Ivković
Vesna Paštrović
Srđan Karanović
ČET 22. APR
Kirija
19:00 
Ljiljana Blagojević
Bora Nenić
Staša Radulović
PET 23. APR
Upoznaj mog tatu
19:00 
Nina Janković/Dragana Dabović
Katarina Gojković
Andrej Šepetkovski
SUB 24. APR
Cabares, Cabarei
19:00 
NED 25. APR
Zašto i kako ubiti muža
19:00 
Nataša Aksentijević
Predrag Damjanović
Teatar Vuk
UTO 20. APR
Scena Aleksandar Popović
Venera u krznu
19:00 
SRE 21. APR
Scena Aleksandar Popović
Venera u krznu
19:00 
Teatar na Brdu
PON 19. APR
Boing boing
19:00 
Jelisaveta Orašanin/Marina Vodeničar
Nada Macanković/Andrijana Oliverić
Jelena Gavrilović
UTO 20. APR
Celo telo tu me boli
19:00 
Svetlana Bojković
Radovan Vujović
Andrijana Oliverić
ČET 22. APR
Šećer je sitan osim kad je kocka
19:00 
Andrija Milošević
Sloboda Mićalović
Viktor Savić
PET 23. APR
Prah
19:00 
Zoran Cvijanović
Nataša Ninković
PON 26 APR
UTO 27 APR
SRE 28 APR
ČET 29 APR
PET 30 APR
SUB 01 MAJ
NED 02 MAJ
Beogradsko dramsko pozorište
Velika scena Olivera i Rade Marković
Ružni prljavi zli
19:00 
Milena Jančurić
Jana Milosavljević
Ozren Grabarić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Ružni prljavi zli
19:00 
Milena Jančurić
Jana Milosavljević
Ozren Grabarić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Čitač
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Marko Grabež
Ivan Tomić
Velika scena Olivera i Rade Marković
Čitač
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Marko Grabež
Ivan Tomić
Bitef Teatar
Lepa Brena prodžekt
19:00 
Jovana Gavrilović
Jasna Đuričić
Jelena Ilić
Dadov
Životinjska farma
18:00 
Ognjen Ivanov
Anđela Džaferović
Nikola Brun
Zvezdara teatar pozorište
Scena Bata Stojković
Berači snova
18:30 
Joakim Tasić
Ivan Jevtović
Siniša Ubović
Scena Bata Stojković
Bajka o pozorištu
18:30 
Snežana Savić
Iskra Brajović
Petar Strugar/Stefan Radonjić
Jugoslovensko dramsko pozorište
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
Velika scena Ljuba Tadić
Sudnji dan
19:00 
Aleksandra Janković
Milan Marić
Madlenianum opera i pozorište
Velika scena
Halo Beograd
19:00 
Anica Dobra
Rada Đuričin
Boris Pingović
Narodno pozorište u Beogradu
Velika scena
Mikelanđelo [balet]
19:00 
Raša Plaović
Važno je zvati se Ernest
18:30 
Nenad Stojmenović
Sena Đorović
Zoran Ćosić
Velika scena
Mikelanđelo [balet]
19:00 
Pozorište Slavija
Sponzoruša
19:00 
Olivera Bacić
Isidora Građanin
Lepomir Ivković
Uljež
19:00 
Milan Caci Mihajlović
Snežana Jeremić Nešković
Nina Linta
Opasna ljubavna igra
19:00 
Branko Đurić
Radovan Miljanić
Milan Caci Mihajlović
Maj nejm iz Mitar
19:00 
Ćelava pevačica
19:00 
Teatar na Brdu
Zlatni lančić od bižuterije
19:00 
Andrija Milošević
Pon 26. apr - Ned 02. maj
Beogradsko dramsko pozorište
PON 26. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Ružni prljavi zli
19:00 
Milena Jančurić
Jana Milosavljević
Ozren Grabarić
UTO 27. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Ružni prljavi zli
19:00 
Milena Jančurić
Jana Milosavljević
Ozren Grabarić
SRE 28. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Čitač
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Marko Grabež
Ivan Tomić
ČET 29. APR
Velika scena Olivera i Rade Marković
Čitač
19:00 
Slobodan Boda Ninković
Marko Grabež
Ivan Tomić
Bitef Teatar
UTO 27. APR
Lepa Brena prodžekt
19:00 
Jovana Gavrilović
Jasna Đuričić
Jelena Ilić
Dadov
PON 26. APR
Životinjska farma
18:00 
Ognjen Ivanov
Anđela Džaferović
Nikola Brun
Zvezdara teatar pozorište
PON 26. APR
Scena Bata Stojković
Berači snova
18:30 
Joakim Tasić
Ivan Jevtović
Siniša Ubović
UTO 27. APR
Scena Bata Stojković
Bajka o pozorištu
18:30 
Snežana Savić
Iskra Brajović
Petar Strugar/Stefan Radonjić
Jugoslovensko dramsko pozorište
SRE 28. APR
Scena Studio JDP
Moj muž
19:00 
Sanja Marković
Jovana Belović
ČET 29. APR
Velika scena Ljuba Tadić
Sudnji dan
19:00 
Aleksandra Janković
Milan Marić
Madlenianum opera i pozorište
UTO 27. APR
Velika scena
Halo Beograd
19:00 
Anica Dobra
Rada Đuričin
Boris Pingović
Narodno pozorište u Beogradu
SRE 28. APR
Velika scena
Mikelanđelo [balet]
19:00 
Raša Plaović
Važno je zvati se Ernest
18:30 
Nenad Stojmenović
Sena Đorović
Zoran Ćosić
ČET 29. APR
Velika scena
Mikelanđelo [balet]
19:00 
Pozorište Slavija
PON 26. APR
Sponzoruša
19:00 
Olivera Bacić
Isidora Građanin
Lepomir Ivković
UTO 27. APR
Uljež
19:00 
Milan Caci Mihajlović
Snežana Jeremić Nešković
Nina Linta
SRE 28. APR
Opasna ljubavna igra
19:00 
Branko Đurić
Radovan Miljanić
Milan Caci Mihajlović
ČET 29. APR
Maj nejm iz Mitar
19:00 
PET 30. APR
Ćelava pevačica
19:00 
Teatar na Brdu
SRE 28. APR
Zlatni lančić od bižuterije
19:00 
Andrija Milošević
PON 03 MAJ
UTO 04 MAJ
SRE 05 MAJ
ČET 06 MAJ
PET 07 MAJ
SUB 08 MAJ
NED 09 MAJ
Nema predstava za ovu nedelju
Pon 03. maj - Ned 09. maj
Nema predstava ove nedelje