KLUBOVI BEOGRAD: GDE IZAĆI

Noćni život Beograda - kalendar: žurke u klubovima. Vodič kroz Beograd noću: kuda večeras, kuda za vikend.

Pon 11. okt
Uto 12. okt
Sre 13. okt
Čet 14. okt
Pet 15. okt
Sub 16. okt
Ned 17. okt
Ben Akiba
Četvrtak @BenAkiba
22:00
White Lounge
Branko Vuković (MNE) Nemanja Vanović
BenAkiba Vikend
22:00
Comedy club
Nebojša Intruder
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Vuk Smiljanić
Comedy club
Malina
Gajba
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Vikend @Gajba
23:00
Peppe
DOT
Četvrtak @DOT
23:00
* TBA
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Drugstore
Petak @Drugstore
22:00
Mystic Stylez
Subota @Drugstore
23:00
Cressida (UK) Rope Kaen
Industrija bar
Vikend @Industrija
21:00
Iyan Milles
Vikend @Industrija
21:00
Bege Fank
Ludost
Petak @Ludost
23:00
* TBA
Subota @Ludost
23:00
Cojke
Mladost
23:00
* TBA
Pop Quart
Jugoslovenka
20:00
Dulex
Jutro sve promeniti Neće
20:00
Ogi
Subota @PopQuart
20:00
Marko Gangbanger
Nedelja @PopQuart
20:00
Enzzy
Stefan Braun
T.G.I.F
23:00
Damjan Eltech
U Belong Here
23:00
* TBA
2000 Late
23:00
Dalibor Uhrik
Tranzit
Vikend @Tranzit
22:00
Dee Jay Playa
Vikend @Tranzit
22:00
Risk Jockey Iyan Milles
Nedelja @Tranzit
22:00
Superhik
Hype
Friday @Hype
22:00
Nexie Mimi x Fy
Subota @Hype
22:00
Lea Prema
Half
Mastering
19:00
* TBA
Half You Up
23:00
Runy
Halfterhours
05:00
* TBA
Pon 11. okt - Ned 17. okt
Ben Akiba
Čet 14. okt
Četvrtak @BenAkiba
22:00
White Lounge
Branko Vuković (MNE) Nemanja Vanović
Pet 15. okt
BenAkiba Vikend
22:00
Comedy club
Nebojša Intruder
Sub 16. okt
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Vuk Smiljanić
Comedy club
Malina
Gajba
Pet 15. okt
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Sub 16. okt
Vikend @Gajba
23:00
Peppe
DOT
Čet 14. okt
Četvrtak @DOT
23:00
* TBA
Pet 15. okt
Sub 16. okt
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Drugstore
Pet 15. okt
Petak @Drugstore
22:00
Mystic Stylez
Sub 16. okt
Subota @Drugstore
23:00
Cressida (UK) Rope Kaen
Industrija bar
Pet 15. okt
Vikend @Industrija
21:00
Iyan Milles
Sub 16. okt
Vikend @Industrija
21:00
Bege Fank
Ludost
Pet 15. okt
Petak @Ludost
23:00
* TBA
Sub 16. okt
Subota @Ludost
23:00
Cojke
Mladost
Pet 15. okt
23:00
* TBA
Sub 16. okt
Pop Quart
Čet 14. okt
Jugoslovenka
20:00
Dulex
Pet 15. okt
Jutro sve promeniti Neće
20:00
Ogi
Sub 16. okt
Subota @PopQuart
20:00
Marko Gangbanger
Ned 17. okt
Nedelja @PopQuart
20:00
Enzzy
Stefan Braun
Pet 15. okt
T.G.I.F
23:00
Damjan Eltech
Sub 16. okt
U Belong Here
23:00
* TBA
Ned 17. okt
2000 Late
23:00
Dalibor Uhrik
Tranzit
Pet 15. okt
Vikend @Tranzit
22:00
Dee Jay Playa
Sub 16. okt
Vikend @Tranzit
22:00
Risk Jockey Iyan Milles
Ned 17. okt
Nedelja @Tranzit
22:00
Superhik
Hype
Pet 15. okt
Friday @Hype
22:00
Nexie Mimi x Fy
Sub 16. okt
Subota @Hype
22:00
Lea Prema
Half
Sre 13. okt
Mastering
19:00
* TBA
Pet 15. okt
Half You Up
23:00
Runy
Sub 16. okt
Ned 17. okt
Halfterhours
05:00
* TBA
Pon 18. okt
Uto 19. okt
Sre 20. okt
Čet 21. okt
Pet 22. okt
Sub 23. okt
Ned 24. okt
Ben Akiba
Četvrtak @BenAkiba
22:00
* TBA
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Gajba
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
DOT
Četvrtak @DOT
23:00
Let s Mix It DJ s
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Drugstore
Petak @Drugstore
22:00
* TBA
Subota @Drugstore
23:00
* TBA
Industrija bar
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Ludost
Petak @Ludost
23:00
* TBA
Subota @Ludost
23:00
* TBA
Mladost
23:00
* TBA
23:00
* TBA
Pop Quart
Jugoslovenka
20:00
* TBA
Jutro sve promeniti Neće
20:00
* TBA
Stefan Braun
Tozla Showcase
23:00
* TBA
Glamour of 90s
23:00
* TBA
T.G.I.F
23:00
* TBA
U Belong Here
23:00
* TBA
2000 Late
23:00
* TBA
Tranzit
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Nedelja @Tranzit
22:00
* TBA
Hype
Friday @Hype
22:00
* TBA
Subota @Hype
22:00
* TBA
Half
Mastering
19:00
* TBA
Half You Up
23:00
* TBA
Half You Up
23:00
* TBA
Halfterhours
05:00
* TBA
Pon 18. okt - Ned 24. okt
Ben Akiba
Čet 21. okt
Četvrtak @BenAkiba
22:00
* TBA
Pet 22. okt
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Sub 23. okt
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Gajba
Pet 22. okt
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Sub 23. okt
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
DOT
Čet 21. okt
Četvrtak @DOT
23:00
Let s Mix It DJ s
Pet 22. okt
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Sub 23. okt
Vikend @DOT
23:00
* TBA
Drugstore
Pet 22. okt
Petak @Drugstore
22:00
* TBA
Sub 23. okt
Subota @Drugstore
23:00
* TBA
Industrija bar
Pet 22. okt
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Sub 23. okt
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Ludost
Pet 22. okt
Petak @Ludost
23:00
* TBA
Sub 23. okt
Subota @Ludost
23:00
* TBA
Mladost
Pet 22. okt
23:00
* TBA
Sub 23. okt
23:00
* TBA
Pop Quart
Čet 21. okt
Jugoslovenka
20:00
* TBA
Pet 22. okt
Jutro sve promeniti Neće
20:00
* TBA
Stefan Braun
Pon 18. okt
Tozla Showcase
23:00
* TBA
Uto 19. okt
Glamour of 90s
23:00
* TBA
Pet 22. okt
T.G.I.F
23:00
* TBA
Sub 23. okt
U Belong Here
23:00
* TBA
Ned 24. okt
2000 Late
23:00
* TBA
Tranzit
Pet 22. okt
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Sub 23. okt
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Ned 24. okt
Nedelja @Tranzit
22:00
* TBA
Hype
Pet 22. okt
Friday @Hype
22:00
* TBA
Sub 23. okt
Subota @Hype
22:00
* TBA
Half
Sre 20. okt
Mastering
19:00
* TBA
Pet 22. okt
Half You Up
23:00
* TBA
Sub 23. okt
Half You Up
23:00
* TBA
Ned 24. okt
Halfterhours
05:00
* TBA