NASLOVNA ŽURKE

KLUBOVI BEOGRAD: GDE IZAĆI

Noćni život Beograda - kalendar: žurke u klubovima. Vodič kroz Beograd noću: kuda večeras, kuda za vikend.

Pon 24. feb
Uto 25. feb
Sre 26. feb
Čet 27. feb
Pet 28. feb
Sub 29. feb
Ned 01. mar
20/44
Petak @20/44
23:00
Thinker
Subota @20/44
23:00
Phillie P
Ben Akiba
Četvrtak @BenAkiba
22:00
None (JPN) Teo Trunk
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Teo Trunk
Comedy club
Roshula
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Peter Portman Mark Panic
Comedy club
Vojkan Bećir Nebojša Intruder
Brankow
RnB Thursday Delight
23:45
* TBA
Vikend @Brankow
23:30
Zoza [uživo] * Gost iznenađenja
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Gadost
Late Night Social Club
23:59
Kristijan Šajković Peter Portman
Subota @Gadost
23:30
Dee Miloš Starčević
Garaža
Petak @Garaza
23:55
* TBA
Gajba
Četvrtak @Gajba
23:00
Dooshan
Vikend @Gajba
23:00
Funk Technik Group
Vikend @Gajba
23:00
Peppe
DOT
Friday @DOT
23:00
De i Mo
Cherry On Top
23:00
Lea Ike
Drugstore
Drum
Not Lollobrigida
22:00
* TBA
Dižisenanoge
22:00
Darija Anita
Zappa Barka
Subota @Zappa
22:00
* TBA
Imago
Drift
23:00
* Gosti iznenađenja
Industrija bar
Vikend @Industrija
21:00
Alex Tic
Vikend @Industrija
21:00
Iyan Milles
KPTM
Friday @KPTM
23:00
Dardenne (BEL) Betomeng
Subota @KPTM
23:00
Studio 1
Enzzy Rašićka i Hana Shone Alcapone BKO * Gosti iznenađenja
Studio 2
Billain (BIH) Suicide (TUR) Hermetik Codex * Gosti iznenađenja
Sunday TRAP
18:00
Smeng
KC Grad
Petak @KCGrad
23:00
* TBA
Boogie Nights
23:00
White City Soul
Ludost
Malinada
23:00
Malina
Vikend @Ludost
23:00
Dooshan Malina
Vikend @Ludost
23:00
Cojke
Mint
After Hours
04:00
* TBA
After Hours
04:00
* TBA
Mladost
Plastic
NEOzbiljne 2000te
22:30
* TBA
Radost
Četvrtak @Radost
22:00
Gift bend [uživo]
Vikend @Radost
22:00
Millie
Vikend @Radost
23:00
Malina Coffee
Stefan Braun
Aj Dj
23:59
* Resident DJs
Glamour of 90s
23:59
Dacha
Traffic Light
23:59
Risk Jockey
GRU-VE SkyHigh
23:59
Tito (CUB) 5foot6
T.G.I.F
23:59
Damjan Eltech
U Belong Here
23:59
Damjan Eltech
Tranzit
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
The Bank
Straight to the Bank
23:59
* TBA
The Bank Robbery
23:59
* TBA
Black and Yellow
23:59
* TBA
Freestyler Zimski
IDJ TV party
23:30
* TBA
Forever Friday
23:30
* TBA
Get Low
23:30
* TBA
Hype
RnB Wednesday
23:55
Lea Prema
Hype Hop Thursdays
23:55
Ike Architect
Subota @Hype
23:55
* TBA
Half
Šećer
Vikend @Secer
23:00
Đuskavac
Pon 24. feb - Ned 01. mar
20/44
Pet 28. feb
Petak @20/44
23:00
Thinker
Sub 29. feb
Subota @20/44
23:00
Phillie P
Ben Akiba
Čet 27. feb
Četvrtak @BenAkiba
22:00
None (JPN) Teo Trunk
Pet 28. feb
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Teo Trunk
Comedy club
Roshula
Sub 29. feb
BenAkiba Vikend
22:00
White Lounge
Peter Portman Mark Panic
Comedy club
Vojkan Bećir Nebojša Intruder
Brankow
Čet 27. feb
RnB Thursday Delight
23:45
* TBA
Pet 28. feb
Vikend @Brankow
23:30
Zoza [uživo] * Gost iznenađenja
Sub 29. feb
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Gadost
Pet 28. feb
Late Night Social Club
23:59
Kristijan Šajković Peter Portman
Sub 29. feb
Subota @Gadost
23:30
Dee Miloš Starčević
Garaža
Pet 28. feb
Petak @Garaza
23:55
* TBA
Gajba
Čet 27. feb
Četvrtak @Gajba
23:00
Dooshan
Pet 28. feb
Vikend @Gajba
23:00
Funk Technik Group
Sub 29. feb
Vikend @Gajba
23:00
Peppe
DOT
Pet 28. feb
Friday @DOT
23:00
De i Mo
Sub 29. feb
Cherry On Top
23:00
Lea Ike
Drugstore
Pet 28. feb
Sub 29. feb
Drum
Uto 25. feb
Čet 27. feb
Not Lollobrigida
22:00
* TBA
Pet 28. feb
Dižisenanoge
22:00
Darija Anita
Zappa Barka
Sub 29. feb
Subota @Zappa
22:00
* TBA
Imago
Sub 29. feb
Drift
23:00
* Gosti iznenađenja
Industrija bar
Pet 28. feb
Vikend @Industrija
21:00
Alex Tic
Sub 29. feb
Vikend @Industrija
21:00
Iyan Milles
KPTM
Čet 27. feb
Pet 28. feb
Friday @KPTM
23:00
Dardenne (BEL) Betomeng
Sub 29. feb
Subota @KPTM
23:00
Studio 1
Enzzy Rašićka i Hana Shone Alcapone BKO * Gosti iznenađenja
Studio 2
Billain (BIH) Suicide (TUR) Hermetik Codex * Gosti iznenađenja
Ned 01. mar
Sunday TRAP
18:00
Smeng
KC Grad
Pet 28. feb
Petak @KCGrad
23:00
* TBA
Sub 29. feb
Boogie Nights
23:00
White City Soul
Ludost
Čet 27. feb
Malinada
23:00
Malina
Pet 28. feb
Vikend @Ludost
23:00
Dooshan Malina
Sub 29. feb
Vikend @Ludost
23:00
Cojke
Mint
Sub 29. feb
After Hours
04:00
* TBA
Ned 01. mar
After Hours
04:00
* TBA
Mladost
Pet 28. feb
Sub 29. feb
Plastic
Sub 29. feb
NEOzbiljne 2000te
22:30
* TBA
Radost
Čet 27. feb
Četvrtak @Radost
22:00
Gift bend [uživo]
Pet 28. feb
Vikend @Radost
22:00
Millie
Sub 29. feb
Vikend @Radost
23:00
Malina Coffee
Stefan Braun
Pon 24. feb
Aj Dj
23:59
* Resident DJs
Uto 25. feb
Glamour of 90s
23:59
Dacha
Sre 26. feb
Traffic Light
23:59
Risk Jockey
Čet 27. feb
GRU-VE SkyHigh
23:59
Tito (CUB) 5foot6
Pet 28. feb
T.G.I.F
23:59
Damjan Eltech
Sub 29. feb
U Belong Here
23:59
Damjan Eltech
Tranzit
Pet 28. feb
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
Sub 29. feb
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
The Bank
Pet 28. feb
Straight to the Bank
23:59
* TBA
Sub 29. feb
The Bank Robbery
23:59
* TBA
Ned 01. mar
Black and Yellow
23:59
* TBA
Freestyler Zimski
Čet 27. feb
IDJ TV party
23:30
* TBA
Pet 28. feb
Forever Friday
23:30
* TBA
Sub 29. feb
Get Low
23:30
* TBA
Hype
Sre 26. feb
RnB Wednesday
23:55
Lea Prema
Čet 27. feb
Hype Hop Thursdays
23:55
Ike Architect
Pet 28. feb
Sub 29. feb
Subota @Hype
23:55
* TBA
Half
Čet 27. feb
Pet 28. feb
Sub 29. feb
Šećer
Pet 28. feb
Vikend @Secer
23:00
Đuskavac
Sub 29. feb
Pon 02. mar
Uto 03. mar
Sre 04. mar
Čet 05. mar
Pet 06. mar
Sub 07. mar
Ned 08. mar
20/44
Petak @20/44
23:00
* TBA
Ben Akiba
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Brankow
RnB Thursday Delight
23:45
* TBA
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Gadost
Subota @Gadost
23:30
* TBA
Garaža
Petak @Garaza
23:55
* TBA
Gajba
Četvrtak @Gajba
23:00
* TBA
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
DOT
Friday @DOT
23:00
* TBA
Cherry On Top
23:00
* TBA
Dom omladine
Drugstore
Petak @Drugstore
23:00
* TBA
Drum
Psycore all night long
21:30
Zeratul Cyberbaba Sektor
The Prodigy night
21:00
Zdrax
Zappa Barka
Subota @Zappa
22:00
* TBA
Industrija bar
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
KPTM
Friday @KPTM
23:00
Traples (CRO) Enzzy
Subota @KPTM
23:00
* TBA
Lagani nedeljni fleks
18:00
* TBA
KC Grad
Petak @KCGrad
23:00
* TBA
Subota @KCGrad
23:00
Bikini Phillie P
Ludost
Malinada
23:00
* TBA
Vikend @Ludost
23:00
* TBA
Vikend @Ludost
23:00
* TBA
Mint
After Hours
04:00
* TBA
After Hours
04:00
* TBA
Mladost
23:00
* TBA
23:00
* TBA
Radost
Četvrtak @Radost
22:00
* TBA
Vikend @Radost
22:00
* TBA
Vikend @Radost
23:00
* TBA
Stefan Braun
Aj Dj
23:59
* TBA
Glamour of 90s
23:59
* TBA
GRU-VE SkyHigh
23:59
* TBA
T.G.I.F
23:59
* TBA
U Belong Here
23:59
* TBA
Tranzit
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
The Bank
Straight to the Bank
23:59
* TBA
The Bank Robbery
23:59
* TBA
Black and Yellow
23:59
* TBA
Freestyler Zimski
IDJ TV party
23:30
* TBA
Forever Friday
23:30
* TBA
Get Low
23:30
* TBA
Hype
RnB Wednesday
23:55
* TBA
Hype Hop Thursdays
23:55
* TBA
Subota @Hype
23:55
* TBA
Half
Petak @Half
23:59
* TBA
Subota @Half
23:59
* TBA
Šećer
Vikend @Secer
23:00
* TBA
Vikend @Secer
23:00
* TBA
Pon 02. mar - Ned 08. mar
20/44
Pet 06. mar
Petak @20/44
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Ben Akiba
Čet 05. mar
Pet 06. mar
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Sub 07. mar
BenAkiba Vikend
22:00
* TBA
Brankow
Čet 05. mar
RnB Thursday Delight
23:45
* TBA
Pet 06. mar
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Brankow
23:30
* TBA
Gadost
Sub 07. mar
Subota @Gadost
23:30
* TBA
Garaža
Pet 06. mar
Petak @Garaza
23:55
* TBA
Gajba
Čet 05. mar
Četvrtak @Gajba
23:00
* TBA
Pet 06. mar
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Gajba
23:00
* TBA
DOT
Pet 06. mar
Friday @DOT
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Cherry On Top
23:00
* TBA
Dom omladine
Sub 07. mar
Drugstore
Pet 06. mar
Petak @Drugstore
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Drum
Uto 03. mar
Psycore all night long
21:30
Zeratul Cyberbaba Sektor
Pet 06. mar
The Prodigy night
21:00
Zdrax
Sub 07. mar
Zappa Barka
Sub 07. mar
Subota @Zappa
22:00
* TBA
Industrija bar
Pet 06. mar
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Industrija
21:00
* TBA
KPTM
Pet 06. mar
Friday @KPTM
23:00
Traples (CRO) Enzzy
Sub 07. mar
Subota @KPTM
23:00
* TBA
Ned 08. mar
Lagani nedeljni fleks
18:00
* TBA
KC Grad
Pet 06. mar
Petak @KCGrad
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Subota @KCGrad
23:00
Bikini Phillie P
Ludost
Čet 05. mar
Malinada
23:00
* TBA
Pet 06. mar
Vikend @Ludost
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Ludost
23:00
* TBA
Mint
Sub 07. mar
After Hours
04:00
* TBA
Ned 08. mar
After Hours
04:00
* TBA
Mladost
Pet 06. mar
23:00
* TBA
Sub 07. mar
23:00
* TBA
Radost
Čet 05. mar
Četvrtak @Radost
22:00
* TBA
Pet 06. mar
Vikend @Radost
22:00
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Radost
23:00
* TBA
Stefan Braun
Pon 02. mar
Aj Dj
23:59
* TBA
Uto 03. mar
Glamour of 90s
23:59
* TBA
Čet 05. mar
GRU-VE SkyHigh
23:59
* TBA
Pet 06. mar
T.G.I.F
23:59
* TBA
Sub 07. mar
U Belong Here
23:59
* TBA
Tranzit
Pet 06. mar
Sub 07. mar
Vikend @Tranzit
22:00
* TBA
The Bank
Pet 06. mar
Straight to the Bank
23:59
* TBA
Sub 07. mar
The Bank Robbery
23:59
* TBA
Ned 08. mar
Black and Yellow
23:59
* TBA
Freestyler Zimski
Čet 05. mar
IDJ TV party
23:30
* TBA
Pet 06. mar
Forever Friday
23:30
* TBA
Sub 07. mar
Get Low
23:30
* TBA
Hype
Sre 04. mar
RnB Wednesday
23:55
* TBA
Čet 05. mar
Hype Hop Thursdays
23:55
* TBA
Sub 07. mar
Subota @Hype
23:55
* TBA
Half
Pet 06. mar
Petak @Half
23:59
* TBA
Sub 07. mar
Subota @Half
23:59
* TBA
Šećer
Pet 06. mar
Vikend @Secer
23:00
* TBA
Sub 07. mar
Vikend @Secer
23:00
* TBA