НАСЛОВНА ЖУРКЕ

ГДЕ ИЗАЋИ: КЛУПСКИ КАЛЕНДАР ЖУРКИ

Пон 20. мај
Уто 21. мај
Сре 22. мај
Чет 23. мај
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Нед 26. мај
20/44
Петак @20/44
23:00
Feloneezy
Субота @20/44
22:00
Брка Меблштоф
Барутана
HiddenBg
23:00
ФАМ
Бен Акиба
Bom Som
23:00
Roxa
БенАкиба Викенд
22:00
White Lounge
Надежда Димитријевић
Comedy club
Лерди Дајана
БенАкиба Викенд
22:00
White Lounge
Teo Trunk Адам Атомски (MCD)
Comedy club
Небојша Интрудер
Гадост
Субота @Гадост
23:59
Тебра Тиник
Drugstore
Субота @Drugstore
22:00
Straight Mickey and The Boyz[уживо]
Drum
Electronic Sundays
21:00
Иван Бокор
Zappa Барка
Петак @Zappa
22:00
СиЗиП [уживо]
Субота @Zappa
22:00
Gitarinet Groove System [уживо]
Имаго
Индустрија бар
Take me back
21:00
Alex Tic
Hits all night
21:00
Twim
КЦ Град
Кишобран журка
22:00
YGT [уживо] (SLO) Кишобран
Ласта Градски сплав
RNB Thursday Delight
23:55
BYP Luka Brasi
Лето
Викенд @Leto
23:55
Mancha John Belk
Београдски Матине @Leto
18:00
Александра Дуенде Peter Portman Nexie
Лудост
Малинада
22:00
Малина
Минт
Protokol After Party
04:00
Факир Mancha Mark Panic
Младост
Победник
Радост
Четвртак @Radost
22:00
Gift [уживо]
Boogie Wonderland
23:00
Peppe Малина
Стефан Браун
Balkan Hits
23:59
* TBA
Candy Shop
23:59
Dacha
All in One
23:59
Tito (CUB)
Shake'n'Shake
Идемо на Марс 90те
23:30
Cholack
Gold Rush
23:30
Гру
Таг
Уторак 2000
23:59
Marchez
Четвртак уживо
23:30
Александра и Матрикс бенд
Пулс Београда
23:30
Sax n Groove
Candy Shop @Tag
23:30
Phill Park Anubis Beatz
Транзит
Викенд @Tranzit
21:00
John Belk Iv High * Гост изненађења
Freestyler
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
IDJ TV party
23:00
Према Mike Ride
Get Low
23:00
* TBA
Fever
23:00
* TBA
Хангар
Late 2000
22:00
Ева Матија
Пон 20. мај - Нед 26. мај
20/44
Пет 24. мај
Петак @20/44
23:00
Feloneezy
Суб 25. мај
Субота @20/44
22:00
Брка Меблштоф
Барутана
Чет 23. мај
Пет 24. мај
HiddenBg
23:00
ФАМ
Суб 25. мај
Бен Акиба
Чет 23. мај
Bom Som
23:00
Roxa
Пет 24. мај
БенАкиба Викенд
22:00
White Lounge
Надежда Димитријевић
Comedy club
Лерди Дајана
Суб 25. мај
БенАкиба Викенд
22:00
White Lounge
Teo Trunk Адам Атомски (MCD)
Comedy club
Небојша Интрудер
Гадост
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Субота @Гадост
23:59
Тебра Тиник
Drugstore
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Субота @Drugstore
22:00
Straight Mickey and The Boyz[уживо]
Drum
Нед 26. мај
Electronic Sundays
21:00
Иван Бокор
Zappa Барка
Чет 23. мај
Пет 24. мај
Петак @Zappa
22:00
СиЗиП [уживо]
Суб 25. мај
Субота @Zappa
22:00
Gitarinet Groove System [уживо]
Имаго
Суб 25. мај
Индустрија бар
Пет 24. мај
Take me back
21:00
Alex Tic
Суб 25. мај
Hits all night
21:00
Twim
КЦ Град
Пет 24. мај
Кишобран журка
22:00
YGT [уживо] (SLO) Кишобран
Нед 26. мај
Ласта Градски сплав
Чет 23. мај
RNB Thursday Delight
23:55
BYP Luka Brasi
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Нед 26. мај
Лето
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Викенд @Leto
23:55
Mancha John Belk
Нед 26. мај
Београдски Матине @Leto
18:00
Александра Дуенде Peter Portman Nexie
Лудост
Чет 23. мај
Малинада
22:00
Малина
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Минт
Суб 25. мај
Protokol After Party
04:00
Факир Mancha Mark Panic
Нед 26. мај
Младост
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Победник
Сре 22. мај
Радост
Чет 23. мај
Четвртак @Radost
22:00
Gift [уживо]
Пет 24. мај
Boogie Wonderland
23:00
Peppe Малина
Суб 25. мај
Стефан Браун
Пон 20. мај
Balkan Hits
23:59
* TBA
Уто 21. мај
Сре 22. мај
Candy Shop
23:59
Dacha
Чет 23. мај
Пет 24. мај
Суб 25. мај
Нед 26. мај
All in One
23:59
Tito (CUB)
Shake'n'Shake
Чет 23. мај
Идемо на Марс 90те
23:30
Cholack
Пет 24. мај
Gold Rush
23:30
Гру
Суб 25. мај
Таг
Уто 21. мај
Уторак 2000
23:59
Marchez
Чет 23. мај
Четвртак уживо
23:30
Александра и Матрикс бенд
Пет 24. мај
Пулс Београда
23:30
Sax n Groove
Суб 25. мај
Candy Shop @Tag
23:30
Phill Park Anubis Beatz
Транзит
Пет 24. мај
Викенд @Tranzit
21:00
John Belk Iv High * Гост изненађења
Суб 25. мај
Freestyler
Уто 21. мај
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
Чет 23. мај
IDJ TV party
23:00
Према Mike Ride
Пет 24. мај
Get Low
23:00
* TBA
Суб 25. мај
Fever
23:00
* TBA
Хангар
Суб 25. мај
Late 2000
22:00
Ева Матија
Пон 27. мај
Уто 28. мај
Сре 29. мај
Чет 30. мај
Пет 31. мај
Суб 01. јун
Нед 02. јун
20/44
Петак @20/44
23:00
Stevie Whisper
Субота @20/44
22:00
* TBA
Барутана
Бен Акиба
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Гадост
Субота @Гадост
23:59
* TBA
Drugstore
Субота @Drugstore
23:00
Peverelist (UK) Feloneezy Jackie (SLO)
Drum
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Girls Just Want To Have Fun
22:00
Ксенија Сара Јо
Викенд @Zappa
22:00
BKO Беге Фанк
Индустрија бар
Take me back
21:00
* TBA
Hits all night
21:00
* TBA
Ласта Градски сплав
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Ласта Matinee
18:00
* TBA
Лето
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Лудост
Малинада
22:00
* TBA
Петак @Ludost
23:00
* TBA
Субота @Ludost
23:00
* TBA
Минт
Protokol After Party
04:00
* TBA
Protokol After Party
04:00
* TBA
Младост
Friday @Mladost
23:00
Ласт95
Сајам
Стефан Браун
Balkan Hits
23:59
* TBA
Shake'n'Shake
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Gold Rush
23:30
* TBA
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уторак 2000
23:59
* TBA
Четвртак уживо
23:30
* TBA
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
IDJ TV party
23:00
* TBA
Get Low
23:00
* TBA
Fever
23:00
* TBA
Шлеп
Beyond 2000
22:00
Dulex
Mashup or Shut Up
22:00
Me High Low
Шлепарење
22:00
Marko Gangbanger
Пон 27. мај - Нед 02. јун
20/44
Пет 31. мај
Петак @20/44
23:00
Stevie Whisper
Суб 01. јун
Субота @20/44
22:00
* TBA
Барутана
Пет 31. мај
Суб 01. јун
Бен Акиба
Чет 30. мај
Пет 31. мај
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Суб 01. јун
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Гадост
Пет 31. мај
Суб 01. јун
Субота @Гадост
23:59
* TBA
Drugstore
Пет 31. мај
Суб 01. јун
Субота @Drugstore
23:00
Peverelist (UK) Feloneezy Jackie (SLO)
Drum
Пет 31. мај
Нед 02. јун
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Пет 31. мај
Girls Just Want To Have Fun
22:00
Ксенија Сара Јо
Суб 01. јун
Викенд @Zappa
22:00
BKO Беге Фанк
Индустрија бар
Пет 31. мај
Take me back
21:00
* TBA
Суб 01. јун
Hits all night
21:00
* TBA
Ласта Градски сплав
Чет 30. мај
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Пет 31. мај
Суб 01. јун
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Нед 02. јун
Ласта Matinee
18:00
* TBA
Лето
Пет 31. мај
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Суб 01. јун
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Нед 02. јун
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Лудост
Чет 30. мај
Малинада
22:00
* TBA
Пет 31. мај
Петак @Ludost
23:00
* TBA
Суб 01. јун
Субота @Ludost
23:00
* TBA
Минт
Суб 01. јун
Protokol After Party
04:00
* TBA
Нед 02. јун
Protokol After Party
04:00
* TBA
Младост
Пет 31. мај
Friday @Mladost
23:00
Ласт95
Сајам
Пет 31. мај
Стефан Браун
Пон 27. мај
Balkan Hits
23:59
* TBA
Shake'n'Shake
Чет 30. мај
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Пет 31. мај
Gold Rush
23:30
* TBA
Суб 01. јун
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уто 28. мај
Уторак 2000
23:59
* TBA
Чет 30. мај
Четвртак уживо
23:30
* TBA
Суб 01. јун
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Пет 31. мај
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Суб 01. јун
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Уто 28. мај
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
Чет 30. мај
IDJ TV party
23:00
* TBA
Пет 31. мај
Get Low
23:00
* TBA
Суб 01. јун
Fever
23:00
* TBA
Шлеп
Чет 30. мај
Beyond 2000
22:00
Dulex
Пет 31. мај
Mashup or Shut Up
22:00
Me High Low
Суб 01. јун
Шлепарење
22:00
Marko Gangbanger
Пон 03. јун
Уто 04. јун
Сре 05. јун
Чет 06. јун
Пет 07. јун
Суб 08. јун
Нед 09. јун
20/44
Петак @20/44
23:00
* TBA
Субота @20/44
22:00
* TBA
Барутана
Бен Акиба
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Drugstore
Drum
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Концертни четвртак
22:00
Surreal [уживо]
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Ласта Градски сплав
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Петак @Lasta
23:55
* TBA
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Ласта Matinee
18:00
* TBA
Лето
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Shake'n'Shake
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Gold Rush
23:30
* TBA
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уторак 2000
23:59
* TBA
Четвртак уживо
23:30
* TBA
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
IDJ TV party
23:00
* TBA
Get Low
23:00
* TBA
Fever
23:00
* TBA
Пон 03. јун - Нед 09. јун
20/44
Пет 07. јун
Петак @20/44
23:00
* TBA
Суб 08. јун
Субота @20/44
22:00
* TBA
Барутана
Пет 07. јун
Суб 08. јун
Бен Акиба
Пет 07. јун
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Суб 08. јун
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Drugstore
Пет 07. јун
Суб 08. јун
Drum
Нед 09. јун
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Чет 06. јун
Концертни четвртак
22:00
Surreal [уживо]
Пет 07. јун
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Суб 08. јун
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Ласта Градски сплав
Чет 06. јун
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Пет 07. јун
Петак @Lasta
23:55
* TBA
Суб 08. јун
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Нед 09. јун
Ласта Matinee
18:00
* TBA
Лето
Пет 07. јун
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Суб 08. јун
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Нед 09. јун
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Shake'n'Shake
Чет 06. јун
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Пет 07. јун
Gold Rush
23:30
* TBA
Суб 08. јун
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уто 04. јун
Уторак 2000
23:59
* TBA
Чет 06. јун
Четвртак уживо
23:30
* TBA
Суб 08. јун
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Пет 07. јун
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Суб 08. јун
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Уто 04. јун
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
Чет 06. јун
IDJ TV party
23:00
* TBA
Пет 07. јун
Get Low
23:00
* TBA
Суб 08. јун
Fever
23:00
* TBA
Пон 10. јун
Уто 11. јун
Сре 12. јун
Чет 13. јун
Пет 14. јун
Суб 15. јун
Нед 16. јун
20/44
Петак @20/44
23:00
* TBA
Ада Циганлија
Барутана
Уживо @Barutana
21:00
Крушевац Гето [уживо]
Бен Акиба
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Drugstore
Петак @Drugstore
23:00
* TBA
Drum
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Концертни четвртак
22:00
НБГ [уживо]
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Ласта Градски сплав
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Петак @Lasta
23:55
* TBA
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Лето
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Shake'n'Shake
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Gold Rush
23:30
* TBA
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уторак 2000
23:59
* TBA
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
IDJ TV party
23:00
* TBA
Get Low
23:00
* TBA
Fever
23:00
* TBA
Пон 10. јун - Нед 16. јун
20/44
Пет 14. јун
Петак @20/44
23:00
* TBA
Суб 15. јун
Ада Циганлија
Суб 15. јун
Барутана
Пет 14. јун
Уживо @Barutana
21:00
Крушевац Гето [уживо]
Бен Акиба
Пет 14. јун
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Суб 15. јун
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
Drugstore
Пет 14. јун
Петак @Drugstore
23:00
* TBA
Drum
Нед 16. јун
Electronic Sundays
21:00
* TBA
Zappa Барка
Чет 13. јун
Концертни четвртак
22:00
НБГ [уживо]
Пет 14. јун
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Суб 15. јун
Викенд @Zappa
22:00
* TBA
Ласта Градски сплав
Чет 13. јун
RNB Thursday Delight
23:55
* TBA
Пет 14. јун
Петак @Lasta
23:55
* TBA
Суб 15. јун
Субота @Lasta
23:55
* TBA
Нед 16. јун
Лето
Пет 14. јун
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Суб 15. јун
Викенд @Leto
23:55
* TBA
Нед 16. јун
Београдски Матине @Leto
18:00
* TBA
Shake'n'Shake
Чет 13. јун
Идемо на Марс 90те
23:30
* TBA
Пет 14. јун
Gold Rush
23:30
* TBA
Суб 15. јун
Pandemonium
23:30
* TBA
Таг
Уто 11. јун
Уторак 2000
23:59
* TBA
Суб 15. јун
Candy Shop @Tag
23:30
* TBA
Транзит
Пет 14. јун
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Суб 15. јун
Викенд @Tranzit
21:00
* TBA
Freestyler
Уто 11. јун
Ми смо деветесете
23:00
* TBA
Чет 13. јун
IDJ TV party
23:00
* TBA
Пет 14. јун
Get Low
23:00
* TBA
Суб 15. јун
Fever
23:00
* TBA
Пон 17. јун
Уто 18. јун
Сре 19. јун
Чет 20. јун
Пет 21. јун
Суб 22. јун
Нед 23. јун
20/44
Петак @20/44
23:00
* TBA
Субота @20/44
22:00
* TBA
Бен Акиба
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA
БенАкиба Викенд
22:00
* TBA