НАСЛОВНА ЖУРКЕ

ГДЕ ИЗАЋИ: КАФАНСКИ КАЛЕНДАР ЖУРКИ

Пон 24. феб
Уто 25. феб
Сре 26. феб
Чет 27. феб
Пет 28. феб
Суб 29. феб
Нед 01. мар
Бајка
Готик
Викенд @Gotik
23:30
Шако Полумента
Викенд @Gotik
23:30
Катарина Живковић
Градска Кафана
Уторак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Среда @GradskaKafana
22:00
* TBA
Четвртак @GradskaKafana
22:00
Немања Топлица Stand by бенд
Викенд @GradskaKafana
22:00
Милена Ћеранић
Викенд @GradskaKafana
22:00
Катарина Дидановић
Недеља @GradskaKafana
22:00
Жиле Храм Марија Мелцер
Друга кућа
2000s
22:00
* TBA
Четвртак @DrugaKuca
22:00
Жиле Храм
Викенд @DrugaKuca
22:00
Петар Милосављевић
Комитет
Четвртак @Komitet
21:30
* TBA
Викенд @Komitet
21:30
Седатив бенд
Викенд @Komitet
21:30
Алтер Его бенд
Недеља @Komitet
21:30
* TBA
Лимун жут
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
Ташке бенд
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
Ташке бенд
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
На Води Кафана
Недеља @Water
22:00
* TBA
Она моја
Хитови као некада
22:00
Калоух Alex Tic
Специјално гостовање
22:00
Љупка Стевић
Викенд @OnaMoja
22:00
Бесо де локо бенд
Пукни зоро
Викенд @PukniZoro
22:00
Миша Лагуна
Сипај, не питај
Недеља @Pour
22:00
* TBA
Сокаче
Викенд @Sokace
22:30
Illusion бенд
Тарапана
Среда @Tarapana
22:30
* TBA
Викенд @Tarapana
22:30
Амар Гиле (BIH)
Викенд @Tarapana
22:30
Мега бенд
Швалер
Викенд @Svaler
22:00
Dream Team оркестар
Викенд @Svaler
22:00
* TBA
Пон 24. феб - Нед 01. мар
Бајка
Пет 28. феб
Суб 29. феб
Готик
Пет 28. феб
Викенд @Gotik
23:30
Шако Полумента
Суб 29. феб
Викенд @Gotik
23:30
Катарина Живковић
Градска Кафана
Уто 25. феб
Уторак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Сре 26. феб
Среда @GradskaKafana
22:00
* TBA
Чет 27. феб
Четвртак @GradskaKafana
22:00
Немања Топлица Stand by бенд
Пет 28. феб
Викенд @GradskaKafana
22:00
Милена Ћеранић
Суб 29. феб
Викенд @GradskaKafana
22:00
Катарина Дидановић
Нед 01. мар
Недеља @GradskaKafana
22:00
Жиле Храм Марија Мелцер
Друга кућа
Уто 25. феб
2000s
22:00
* TBA
Чет 27. феб
Четвртак @DrugaKuca
22:00
Жиле Храм
Пет 28. феб
Суб 29. феб
Викенд @DrugaKuca
22:00
Петар Милосављевић
Комитет
Чет 27. феб
Четвртак @Komitet
21:30
* TBA
Пет 28. феб
Викенд @Komitet
21:30
Седатив бенд
Суб 29. феб
Викенд @Komitet
21:30
Алтер Его бенд
Нед 01. мар
Недеља @Komitet
21:30
* TBA
Лимун жут
Уто 25. феб
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Сре 26. феб
Лимун јесте жут
21:30
Ташке бенд
Чет 27. феб
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Пет 28. феб
Лимун јесте жут
21:30
Ташке бенд
Суб 29. феб
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Нед 01. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
На Води Кафана
Пет 28. феб
Суб 29. феб
Нед 01. мар
Недеља @Water
22:00
* TBA
Она моја
Пон 24. феб
Хитови као некада
22:00
Калоух Alex Tic
Уто 25. феб
Сре 26. феб
Специјално гостовање
22:00
Љупка Стевић
Чет 27. феб
Пет 28. феб
Викенд @OnaMoja
22:00
Бесо де локо бенд
Суб 29. феб
Нед 01. мар
Пукни зоро
Пет 28. феб
Викенд @PukniZoro
22:00
Миша Лагуна
Суб 29. феб
Сипај, не питај
Пет 28. феб
Суб 29. феб
Нед 01. мар
Недеља @Pour
22:00
* TBA
Сокаче
Пет 28. феб
Викенд @Sokace
22:30
Illusion бенд
Суб 29. феб
Тарапана
Сре 26. феб
Среда @Tarapana
22:30
* TBA
Пет 28. феб
Викенд @Tarapana
22:30
Амар Гиле (BIH)
Суб 29. феб
Викенд @Tarapana
22:30
Мега бенд
Швалер
Пет 28. феб
Викенд @Svaler
22:00
Dream Team оркестар
Суб 29. феб
Викенд @Svaler
22:00
* TBA
Пон 02. мар
Уто 03. мар
Сре 04. мар
Чет 05. мар
Пет 06. мар
Суб 07. мар
Нед 08. мар
Бајка
Викенд @Bajka
22:00
* TBA
Викенд @Bajka
22:00
* TBA
Готик
Викенд @Gotik
23:30
* TBA
Викенд @Gotik
23:30
* TBA
Градска Кафана
Уторак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Среда @GradskaKafana
22:00
* TBA
Четвртак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Викенд @GradskaKafana
22:00
* TBA
Викенд @GradskaKafana
22:00
* TBA
Недеља @GradskaKafana
22:00
* TBA
Друга кућа
2000s
22:00
* TBA
Четвртак @DrugaKuca
22:00
* TBA
Викенд @DrugaKuca
22:00
* TBA
Викенд @DrugaKuca
22:00
* TBA
Комитет
Четвртак @Komitet
21:30
* TBA
Викенд @Komitet
21:30
* TBA
Викенд @Komitet
21:30
* TBA
Недеља @Komitet
21:30
Марија Микић
Лимун жут
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
На Води Кафана
На Води
22:00
* TBA
Кафана
22:00
* TBA
Недеља @Water
22:00
* TBA
Она моја
Хитови као некада
22:00
* TBA
Уторак @OnaMoja
22:00
* TBA
Специјално гостовање
22:00
* TBA
Она моја
22:00
* TBA
Викенд @OnaMoja
22:00
* TBA
Викенд @OnaMoja
22:00
* TBA
Недеља @OnaMoja
22:00
* TBA
Пукни зоро
Викенд @PukniZoro
22:00
* TBA
Викенд @PukniZoro
22:00
* TBA
Сипај, не питај
Сипај
22:00
* TBA
Не питај
22:00
* TBA
Недеља @Pour
22:00
* TBA
Сокаче
Викенд @Sokace
22:30
* TBA
Викенд @Sokace
22:30
* TBA
Тарапана
Среда @Tarapana
22:30
* TBA
Викенд @Tarapana
22:30
* TBA
Викенд @Tarapana
22:30
* TBA
Швалер
Викенд @Svaler
22:00
* TBA
Викенд @Svaler
22:00
* TBA
Пон 02. мар - Нед 08. мар
Бајка
Пет 06. мар
Викенд @Bajka
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Bajka
22:00
* TBA
Готик
Пет 06. мар
Викенд @Gotik
23:30
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Gotik
23:30
* TBA
Градска Кафана
Уто 03. мар
Уторак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Сре 04. мар
Среда @GradskaKafana
22:00
* TBA
Чет 05. мар
Четвртак @GradskaKafana
22:00
* TBA
Пет 06. мар
Викенд @GradskaKafana
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @GradskaKafana
22:00
* TBA
Нед 08. мар
Недеља @GradskaKafana
22:00
* TBA
Друга кућа
Уто 03. мар
2000s
22:00
* TBA
Чет 05. мар
Четвртак @DrugaKuca
22:00
* TBA
Пет 06. мар
Викенд @DrugaKuca
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @DrugaKuca
22:00
* TBA
Комитет
Чет 05. мар
Четвртак @Komitet
21:30
* TBA
Пет 06. мар
Викенд @Komitet
21:30
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Komitet
21:30
* TBA
Нед 08. мар
Недеља @Komitet
21:30
Марија Микић
Лимун жут
Уто 03. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Сре 04. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Чет 05. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Пет 06. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Суб 07. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
Нед 08. мар
Лимун јесте жут
21:30
* TBA
На Води Кафана
Пет 06. мар
На Води
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Кафана
22:00
* TBA
Нед 08. мар
Недеља @Water
22:00
* TBA
Она моја
Пон 02. мар
Хитови као некада
22:00
* TBA
Уто 03. мар
Уторак @OnaMoja
22:00
* TBA
Сре 04. мар
Специјално гостовање
22:00
* TBA
Чет 05. мар
Она моја
22:00
* TBA
Пет 06. мар
Викенд @OnaMoja
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @OnaMoja
22:00
* TBA
Нед 08. мар
Недеља @OnaMoja
22:00
* TBA
Пукни зоро
Пет 06. мар
Викенд @PukniZoro
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @PukniZoro
22:00
* TBA
Сипај, не питај
Пет 06. мар
Сипај
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Не питај
22:00
* TBA
Нед 08. мар
Недеља @Pour
22:00
* TBA
Сокаче
Пет 06. мар
Викенд @Sokace
22:30
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Sokace
22:30
* TBA
Тарапана
Сре 04. мар
Среда @Tarapana
22:30
* TBA
Пет 06. мар
Викенд @Tarapana
22:30
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Tarapana
22:30
* TBA
Швалер
Пет 06. мар
Викенд @Svaler
22:00
* TBA
Суб 07. мар
Викенд @Svaler
22:00
* TBA